+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Długoterminowy wynajem samochodów w Warszawie

Dolcar – profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Warszawie – proponuje Klientom możliwość wypożyczenia pojazdu w ofercie najmu długoterminowego, duży nacisk kładąc na atrakcyjność cenową świadczonych usług.

Na czym polega długoterminowy wynajem aut?

Długoterminowy wynajem samochodów to rozwiązanie dla osób, które potrzebują pojazdu na dłuższy okres – od 24 do 48 miesięcy. Ta elastyczna usługa może być korzystnym wyjściem, jeżeli nie możesz lub nie chcesz zdecydować się na leasing auta bądź zakup ratalny. Wybierz samochód dostosowany do swoich potrzeb i wygodnie korzystaj z pojazdu, opłacając co miesiąc ratę w określonej wysokości. Najem długoterminowy pozwoli Ci szybko poszerzyć flotę – to Ty określasz przedział czasowy, dostosowując go do wyzwań, przed którymi staje Twoja firma.

Jakie korzyści oferuje długoterminowy wynajem aut w wypożyczalni Dolcar?

Długoterminowy najem samochodu za pośrednictwem naszej wypożyczalni wyklucza konieczność zakupu auta, zwłaszcza jeśli indywidualna sytuacja Klienta oznacza potrzebę korzystania z pojazdu wyłącznie w wyznaczonych ramach czasowych. Długoterminowy wynajem samochodu w ofercie Dolcar to korzystne finansowo rozwiązanie, dzięki któremu możesz wybierać spośród szerokiego asortymentu aut różnej klasy.

Korzyści, jakie obejmuje nasza usługa wynajmu długoterminowego samochodów w Warszawie to:

  • 0% wpłaty początkowej oraz gwarancja zakupu i przygotowania wybranego przez Klienta auta
  • pełna likwidacja szkód
  • samochód zastępczy
  • stałe miesięczne raty

Długoterminowy wynajem samochodów dla osób fizycznych

Długoterminowe wypożyczenie samochodu nie jest rozwiązaniem zarezerwowanym tylko dla firm. Z długoterminowego najmu auta mogą korzystać także Klienci indywidualni, którzy cenią sobie wygodę i brak wiążących na długie lata transakcji. Długoterminowy najem samochodu z oferty Dolcar pozwala na systematyczne korzystanie z auta bez konieczności posiadania na starcie dużej sumy pieniędzy lub potrzeby ich inwestowania w zakup wybranego pojazdu. Umowa jest elastyczna i dotyczy maksymalnie 4 lat. W razie jakichkolwiek usterek czy powstałych szkód, oferta wynajmu długoterminowego zawiera pakiet ubezpieczeń oraz gwarantuje wydanie auta zastępczego. Wynajem długoterminowy jest niezwykle wygodną i oszczędzającą czas opcją, dającą 100% mobilności. Kolejną korzyścią jest zagwarantowanie w pakiecie wynajmu długoterminowego całego serwisu czy likwidacji ewentualnych szkód. Nie trzeba zatem martwić się o naprawy awarii czy serwis powypadkowy.

Długoterminowy wynajem samochodów to rozwiązanie dla osób prywatnych, które nie chcą lub nie mogą zdecydować się na kupno auta. Skorzystanie z oferty Dolcar zapewnia im dostęp do zróżnicowanej floty pojazdów, umożliwiając jednocześnie dopasowanie samochodu odpowiadającego ich indywidualnym potrzebom. Dodatkowo, długoterminowy najem auta pozwala, po zakończeniu okresu obowiązującej umowy, na wymianę dotychczas użytkowanego modelu, na inny, a dostępność samochodu zastępczego użytkowanego w czasie awarii eliminuje ewentualne problemy ze znalezieniem nowego środka transportu.

Długoterminowy wynajem samochodów dla firm

Wynajem długoterminowy samochodów to doskonałe rozwiązanie dla firm, które nie chcą inwestować we własną flotę. Przystępne ceny wynajmu pozwalają na wyposażenie każdego przedsiębiorstwa w środki transportu, bez ponoszenia jednorazowych wysokich nakładów związanych z zakupem pojazdów. Niezmienne i przewidywalne koszty utrzymania floty to ogromna korzyść dla każdej firmy, pozwalająca na dokładne zaplanowanie wydatków na dłuższy okres.

Długoterminowy najem samochodów oznacza redukcję niepotrzebnych formalności i możliwość częstszej wymiany pojazdów, niż działoby się to w przypadku zakupu auta na własność. Długoterminowy najem aut jest opcją, która może okazać się bardzo korzystna zarówno dla niewielkich firm, jak i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na zbudowaniu lub rozwoju dostępnej floty. Nasza długoterminowa wypożyczalnia samochodów wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów, dlatego dysponujemy zróżnicowanym wachlarzem wyposażenia dodatkowego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w codziennym funkcjonowaniu firmy, sprawne i komfortowe auto bardzo często ma podstawowe znaczenie.

Długoterminowe wypożyczenie auta eliminuje konieczność jednorazowego poniesienia większych wydatków na zakup pojazdu, a niewykorzystane pieniądze Klient może zainwestować w innych sektorach działalności przedsiębiorstwa, wymagających nakładów finansowych. Ofertę wynajmu długoterminowego w wypożyczalni Dolcar warto rozważyć również w sytuacji, w której firma planuje w niedalekiej przyszłości zaciągnięcie kredytu bankowego – miesięczna płatność za wynajem nie będzie miała negatywnego wpływu na zdolność kredytową, która jest jednym z najważniejszych parametrów decydujących o wydaniu przez bank pozytywnej decyzji kredytowej.

Długoterminowy wynajem samochodów z możliwością wykupu pojazdu

Korzystając z usług Dolcar, zyskujesz nie tylko możliwość długoterminowego wynajmu wybranego samochodu na korzystnych warunkach – po zakończeniu umowy najmu Klient może zdecydować się na wykupienie użytkowanego pojazdu po zapłaceniu określonej sumy. To Ty podejmujesz ostateczną decyzję, dostosowując ją do własnych potrzeb. Alternatywą dla tego rozwiązania jest wynajem nowego samochodu.

Obsługa aut służbowych przez przedsiębiorcę (zakup, kredyt, klasyczny leasing)

Obsługa aut służbowych w wynajmie długoterminowym

Wszystkie czynności związane z obsługą samochodów służbowych przejmuje firma wynajmu długoterminowego. Przedsiębiorca oszczędza czas i pieniądze, dlatego może się skupić na własnej działalności.

Cennik długoterminowego wynajmu samochodów w ofercie Dolcar: ile kosztuje usługa wypożyczenia pojazdu?

 

Koszt długoterminowego wynajmu samochodów jest uzależniony, między innymi, od wybranego modelu pojazdu oraz limitu kilometrów. W celu poznania cennika długoterminowego wynajmu samochodów w Warszawie w wypożyczalni Dolcar, skontaktuj się z nami za pośrednictwem skrzynki mailowej (dolcar@dolcar.eu) lub telefonicznie pod numerem: +48 600 975 414. Chętnie przedstawimy Ci szczegółową ofertę oraz informację na temat ceny długoterminowego wynajmu samochodów i odpowiemy na Twoje pytania. Jednocześnie dokładamy starań, żeby ceny długoterminowego wynajmu aut były jak najbardziej konkurencyjne.

Rozumiejąc potrzeby naszych Klientów, poza najmem długoterminowym, proponujemy również średnioterminowy wynajem aut na okres od 1 do 24 miesięcy oraz, korzystny w przypadku okazjonalnych potrzeb korzystania z samochodu, krótkoterminowy wynajem aut, możliwy w przedziale czasowym od 1 do 30 dni. Tak zróżnicowana oferta usług pozwoli Ci dopasować czas wynajmu do własnych potrzeb.

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI