+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Wynajem długoterminowy samochodów

[Głosów:4    Średnia:5/5]

Dolcar Rent a Car oferuje stałe miesięczne opłaty za użytkowanie samochodu, których wysokość uzależniona jest głównie od czasu trwania umowy oraz szacunkowych przebiegów wykonywanych wynajętymi pojazdami. Szczegóły umowy wynajmu długoterminowego dostosowane są do specyfiki biznesu i indywidualnych potrzeb Klienta.

Wynajem długoterminowy samochodów to doskonałe rozwiązanie dla firm, które nie chcą inwestować we własną flotę. Przystępne ceny wynajmu pozwalają na wyposażenie każdego przedsiębiorstwa w środki transportu, bez ponoszenia jednorazowych wysokich nakładów związanych z zakupem pojazdów. Niezmienne i przewidywalne koszty utrzymania floty to ogromna korzyść dla każdej firmy, pozwalająca na dokładne zaplanowanie wydatków na dłuższy okres.

Nie jest to jednak rozwiązanie zarezerwowane tylko dla firm. Z wynajmu długoterminowego mogą korzystać także klienci indywidualni, którzy cenią sobie wygodę i brak wiążących na długie lata transakcji. Wynajem długoterminowy samochodu pozwala na systematyczne korzystanie z auta bez konieczności posiadania na stracie dużej sumy pieniędzy. Umowa jest elastyczna i dotyczy maksymalnie 4 lat. W razie jakichkolwiek usterek czy powstałych szkód, oferta wynajmu długoterminowego zawiera pakiet ubezpieczeń oraz gwarantuje wydanie auta zastępczego. Wynajem długoterminowy jest niezwykle wygodną i oszczędzającą czas opcją, dającą 100% mobilności. Kolejną korzyścią jest zagwarantowanie w pakiecie wynajmu długoterminowego całego serwisu czy likwidacji ewentualnych szkód. Nie trzeba zatem martwić się o naprawy awarii czy serwis powypadkowy.

Korzyści jakie obejmuje nasza usługa wynajmu długoterminowego:

  • 0 % wpłaty początkowej oraz gwaracja zakupu i przygotowania wybranego przez klienta auta
  • Pełną likwidację szkód,
  • Samochód zastępczy,
  • Likwidację szkód,
  • Stałe miesięczne raty.

Wynajem długoterminowy obowiązuje od 13 do 48 miesięcy.

Obsługa aut służbowych przez przedsiębiorcę (zakup, kredyt, klasyczny leasing)

Obsługa aut służbowych w wynajmie długoterminowym

Wszystkie czynności związane z obsługą samochodów służbowych przejmuje firma wynajmu długoterminowego. Przedsiębiorca oszczędza czas i pieniądze i może się skupić na własnej działalności

Znajdź auto dla siebie

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI