+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Wypożyczalnia samochodów segmentu B: profesjonalizm i szeroki wybór pojazdów

 • Wszystkie
 • Skrzynia automatyczna
 • Kombi
 • SUV
 • Dostawcze
 • Sportowe
 • Mini Van
Wypożyczalnia samochodów segmentu B: profesjonalizm i szeroki wybór pojazdów
Kia Rio

Kia Rio

Cena za 1 - 4 dni149,00 PLN
Cena za 5 - 14 dni129,00 PLN
Cena za 15 - 29 dni109,00 PLN
Cena za 30+ dni99,00 PLN
 • Skrzynia automatyczna
  manual
 • Paliwo
  benzyna
 • Liczba drzwi
  5
 • Ilość osób
  5
 • Klimatyzacja
  klimatyzacja

Dolcar to profesjonalna wypożyczalnia samochodów z siedzibą w Warszawie, oferująca Klientom bardzo szeroki wybór pojazdów z różnych autosegmentów. Chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom osób zainteresowanych sprawnym wynajmem auta, dlatego ogromny nacisk kładziemy na to, żeby flota Dolcar obejmowała możliwie jak najbardziej zróżnicowany asortyment samochodów, w tym auta z segmentu B oraz segmentu B+.

Dla kogo samochody klasy B będą optymalną opcją najmu?

Samochody segmentu B to doskonała opcja dla osób szukających funkcjonalnego auta miejskiego, które jednocześnie zagwarantuje im komfort jazdy. Auta klasy B są zazwyczaj większe niż auta reprezentujące segment A, dlatego bardzo często zapewniają więcej miejsca we wnętrzu pojazdu oraz jego bagażniku. Autosegment B tworzą zwinne, wygodne w użytkowaniu oraz kompaktowe samochody, które, w zależności od modeli, mogą sprawdzić się również, jako samochody do użytku rodzinnego. Dodatkowo, samochód segmentu B może być wykorzystywany nie tylko do jazdy miejskiej, ale również do jazdy na dłuższych dystansach.

Bardzo często samochody klasy B wyróżnia relatywnie niewielkie spalanie co ma wpływ na ekonomiczne koszty eksploatacji. Co więcej, warto zwrócić uwagę na to, że auto klasy B może wyróżniać nowoczesne i bardzo funkcjonalne wyposażenie. Auto segment B jest niezwykle zróżnicowany – pojazdy, które się do niego zaliczają różnią się pod względem wielkości, zastosowanego silnika, dodatkowego wyposażenia itp. Dzięki temu, Klienci, którym zależy na tym, żeby wypożyczyć samochód klasy B, mogą wybrać model odpowiadający ich indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Segment samochodów B będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy niewielkimi rozmiarami, a komfortem i funkcjonalnością. Auto segmentu B idealnie sprawdzi się w przypadku Klientów, którzy poza samochodem miejskim potrzebują również auta na trasy pozamiejskie. Klasa B auta umożliwia swobodne podróżowanie nawet na dłuższych dystansach, dlatego jest doskonałym wyborem na wakacyjne wyjazdy planowane na terenie Polski w gronie najbliższych przyjaciół lub rodziny.

Samochód klasy B to również znakomita alternatywa dla wynajmujących, którzy potrzebują samochodu miejskiego o niewielkich rozmiarach, umożliwiającego tym samym swobodne poruszanie się po wąskich ulicach miasta. Mniejsze auto eliminuje konieczność poszukiwania szerokiego miejsca parkingowego, co w większych, bardziej zatłoczonych miastach jest bardzo problematyczne. Auta z grupy B pozwalają na szybkie i bezproblemowe przemieszczanie się z miejsca na miejsce, uniezależniając użytkownika od komunikacji miejskiej.

Auta miejskie klasy B dostępne w ofercie wypożyczalni samochodów Dolcar

Funkcjonalny samochód segmentu B to częsty wybór Klientów szukających sprawnego i uniwersalnego pojazdu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby poszukujące samochodu na wynajem mogą mieć odmienne oczekiwania i preferencje, dlatego flota pojazdów dostępnych w ofercie wypożyczalni Dolcar składa się z samochodów segmentu B oraz B+. Proponując różne modele nowoczesnych aut staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Jakie niezawodne auta segmentu B proponuje Dolcar?

 • KIA RIO: nowoczesne i bardzo atrakcyjne wizualnie auto miejskie ze składanymi siedzeniami, dzięki czemu można szybko zwiększyć objętość bagażnika, na przykład w trakcie dłuższej podróży, wymagającej zabrania większej ilości bagaży. Pojazd dostępny we flocie Dolcar to pięciodrzwiowe auto wyposażone w automatyczną skrzynię biegów oraz klimatyzację, pozwalającą na komfortową jazdę.
 • TOYOTA YARIS: trzecia generacja modelu, wyposażona, między innymi, w ABS oraz ESP. To wygodne auto segmentu B posiada klimatyzację oraz silnik o pojemności 1.0, gwarantujący bardzo ekonomiczną jazdę (spalanie na trasie o długości 100 km to około 5 – 6 litrów), dlatego warto rozważyć jego wynajem, jeśli planuje się intensywne eksploatowanie samochodu.
 • SKODA FABIA: model dostępny w ofercie Dolcar to doskonałe auto miejskie segmentu klasy B, wyposażone w manualną skrzynię biegów, klimatyzację oraz silnik o pojemności 1.2. Nowoczesny design sprawia, że samochód może przypaść do gustu wielbicielom rozwiązań atrakcyjnych wizualnie.

Obok pojazdów segmentu B, flotę wypożyczani samochodów Dolcar tworzą również samochody segmentu B+.

 • TOYOTA YARIS HYBRID: samochód z automatyczną skrzynią biegów, klimatyzacją i pakietem Toyota Safety Sense to doskonały wybór dla osób szukających samochodu, który będzie łączył w sobie nowoczesną linię karoserii oraz funkcjonalne rozwiązania, zapewniające komfortową jazdę, zarówno w mieście, jak i poza nim.
 • SKODA FABIA KOMBI: ekonomiczne, nowoczesne auto z manualną skrzynią biegów oraz klimatyzacją. Korzystając z oferty Dolcar, w zależności od własnych potrzeb, Klienci mogą zdecydować się na wypożyczenie wersji 3-drzwiowej lub 5-drzwiowej.

Dobierając modele segmentu B dostępne w asortymencie wypożyczalni Dolcar zadbaliśmy o ich różnorodność i połączenie walorów estetycznych oraz funkcjonalności pojazdu. Tak duży wybór najlepszych aut z segmentu B umożliwi Klientom dobór pojazdu, który w pełni odpowiada ich oczekiwaniom i preferencjom, pozwalając na komfortowe użytkowanie auta. Dodatkowo, najlepsze samochody segmentu B w opcji wynajmu to ciekawe rozwiązanie dla firm, które chcą rozszerzyć flotę dostępnych pojazdów, jednocześnie eliminując konieczność zakupu samochodu. Tanie samochody segmentu B to doskonałe modele do użytku firmowego, zwłaszcza jeśli zapewniają niskie spalanie. Zwykle firmy w swojej działalności bardzo intensywnie eksploatują auta, w związku z tym, zwrócenie uwagi na możliwie jak najbardziej ekonomiczną jazdę ma priorytetowe znaczenie.

Auto segmentu B dla rodziny – skorzystaj z naszych usług i wybierz samochód na miarę swoich potrzeb

Samochody osobowe segmentu B, w zależności od modelu, świetnie sprawdzą się w roli samochodów rodzinnych. Wybierając odpowiednie auto warto skupiać się nie tylko na pojemności bagażnika – istotną kwestią jest również przestronność wnętrza samochodu, zwłaszcza na tylnych siedzeniach. To od niej w dużej mierze jest uzależniony komfort podróży. Klienci, którzy chcą wynająć najlepsze samochody klasy B dla celów rodzinnych, powinni szczególną uwagę zwrócić na model Skoda Fabia dostępny w ofercie Dolcar – to rodzinne auto segmentu B umożliwia bardzo ekonomiczną jazdę, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w dłuższych trasach, na przykład w czasie rodzinnych wycieczek i wakacji. Bardzo dobrym wyborem będzie również model z segmentu B+, Skoda Fabia Kombi, który może się pochwalić dużym bagażnikiem, co w przypadku rodzinnych wyjazdów nie pozostaje bez znaczenia. Samochody z segmentu B mogą stanowić kompromis pomiędzy autem miejskim, a typowym samochodem rodzinnym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w wyborze dobrego auta klasy B, które będzie odpowiadało potrzebom rodziny.

Ceny wynajmu aut segmentu B

Dolcar, jako wypożyczalnia aut klasy B, proponuje Klientom nie tylko szeroki wybór pojazdów, ale również bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Korzystając z naszej oferty zyskujesz gwarancję jasnych, przejrzystych warunków, bez żadnych ukrytych kosztów. Cena wynajmu samochodu miejskiego klasy B jest uzależniona od: wybranego modelu auta, limitu kilometrów, okresu najmu oraz wybranych elementów wyposażenia dodatkowego. Klienci Dolcar mają do wyboru cztery warianty najmu różniące się ceną – wyznacznikiem jest limit kilometrów: 300, 600, 900 lub 1200 km. Dzięki temu, wypożyczając samochód ofertę cenową można dopasować do własnych potrzeb. Usługi wypożyczalni Dolcar są bardzo elastyczne i zorientowane na zaspokojenie potrzeb Klientów. To Klient wybiera limit kilometrów, jaki jest mu potrzebny, jednocześnie decydując w ten sposób o kwestiach finansowych.

Bardzo duży nacisk kładziemy na to, żeby oferta cenowa Dolcar była możliwie jak najbardziej konkurencyjna. Zależy nam na jak największej dostępności naszych usług, dlatego Klient może zdecydować o ich samodzielnej konfiguracji, dobierając sprzęt i usługi dodatkowe oraz kontrolując w ten sposób kwestię kosztów. Dodatkowo, korzystając z usług Dolcar można zdecydować się na bardzo ekonomiczne pojazdy o niskim spalaniu, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób planujących jazdę w ramach długich tras. Tani segment B to idealny kompromis dla osób szukających budżetowych rozwiązań, które jednocześnie nie chcą rezygnować z komfortu użytkowania nowoczesnego samochodu.

Najbardziej niezawodne auta segmentu B: dlaczego warto wybrać Dolcar?

Samochody miejskie klasy B to doskonała alternatywa dla Klientów szukających niewielkich, kompaktowych pojazdów, które idealnie nadają się do jazdy w mieście, ale sprawdzą się również do odbywania dłuższych tras. Oferta Dolcar obejmuje także samochody z innych segmentów: A, C, D, E i F. Ponadto, we flocie wypożyczalni dostępne są również samochody sportowe, dostawcze, vany, busy osobowe czy samochody – chłodnie. Tak szeroki wybór pojazdów o różnym charakterze sprawia, że Klienci mogą z łatwością wybrać auto, które w najwyższym stopniu odpowiada ich oczekiwaniom oraz możliwościom finansowym.

Korzystając z usług Dolcar, Klient może wybrać jedną z trzech opcji najmu: najem krótko-, długo- oraz średnioterminowy. Najem krótkoterminowy trwa od 1 do 30 dni i jest idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących, którzy chcą dysponować w czasie wyjazdu własnym samochodem. Wypożyczenie auta w ramach najmu krótkoterminowego jest także doskonałą alternatywą w przypadku Klientów planujących wyjazd wakacyjny. Najem średnioterminowy obejmuje okres 1 – 24 miesiące i świetnie się sprawdza w przypadku Klientów firmowych, którym zależy na czasowym rozszerzeniu floty pojazdów. Ponadto, najem średnioterminowy może okazać się strzałem w dziesiątkę w czasie dłuższych podróży biznesowych lub prywatnych.

Najem długoterminowy (2 – 4 lata) to opcja umożliwiająca Klientowi wynajęcie wybranego samochodu, który wypożyczalnia w pełni przygotowuje do użytku. Najem długoterminowy nie jest związany z koniecznością wniesienia opłaty wstępnej, a Klient pozostaje pod opieką dedykowanego konsultanta. Zarówno średnioterminowy, jak i długoterminowy wynajem samochodu to bardzo elastyczna usługa – to Klient decyduje o tym, jak długo korzysta z auta. Po zakończeniu okresu najmu może się zdecydować na wynajęcie kolejnego samochodu.

Dolcar proponuje również możliwość podstawienia wynajętego samochodu pod dowolny punkt na terenie Warszawy (usługa „door to door”), dzięki czemu wynajmujący oszczędza czas, który musiałby przeznaczyć na dojazd do biura wypożyczalni. Samochód może zostać podstawiony również na lotnisko Warszawa – Modlin lub warszawskie lotnisko Chopina, co jest świetną opcją dla podróżnych przylatujących do Warszawy samolotem. Nasi pracownicy dbają o punktualną realizację usług. Samochody są natomiast w pełni gotowe do dalszego użytkowania. Dodatkowo, Dolcar specjalizuje się w wynajmie samochodów z OC sprawcy oraz profesjonalnym zarządzaniu flotą.

Nasi pracownicy mają bardzo duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej i dołożą wszelkich starań, żeby jak najlepiej wspomóc Klienta w decyzjach związanych z wyborem odpowiedniego pojazdu – gwarantujemy wysoki poziom obsługi. Wynajem auta możliwy jest za pośrednictwem naszej strony internetowej, konieczne jest jedynie wypełnienie formularza zamówienia, wybranie odpowiedniego pojazdu oraz dodatkowego wyposażenia. To duże ułatwienie dla osób, które cenią sobie możliwość skorzystania z usług online i dużą oszczędność czasu, którą umożliwia zastosowanie podobnych rozwiązań. Co więcej, najem samochodów w wypożyczalni Dolcar oznacza minimum formalności – ogromny nacisk kładziemy na to, żeby proces wynajmu samochodu był dla naszych Klientów całkowicie jasny i możliwie jak najbardziej przejrzysty, dlatego wszystkiego jego etapy są maksymalnie uproszczone. Konkurencyjne ceny, przejrzyste zasady najmu oraz bardzo duży wybór nowoczesnych samochodów – wypożyczalnia Dolcar to sposób na szybki oraz bezproblemowy najem wygodnego auta.

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI