+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Zarządzanie flotą samochodów – CFM (Car Fleet Management)

[Głosów:3    Średnia:5/5]

Jesteśmy rzetelną firmą, która od lat wspiera swoich Klientów w zarządzaniu flotą samochodów (Car Fleet Management – CFM).

Prowadzimy profesjonalne usługi outsourcingowe, wspomagające firmy w optymalnym sprawowaniu kontroli nad firmowymi środkami transportu. Dzięki temu nabyliśmy odpowiednie doświadczenie, stosujemy rozwiązania zapewniające najwyższy poziom obsługi floty i Klienta. Oferta obejmuje szeroki zakres usług wchodzących w skład zarządzania flotą, którą kierujemy do wszystkich firm. Każda oferta jest sporządzana indywidualnie na potrzeby Klienta. Nasz doświadczony zespół udzieli Państwu wszelkich informacji na każdym etapie współpracy.

Korzyści płynące z korzystania z usług Car Fleet Management (CFM):

Obsługa techniczna

Gwarantujemy stałą pomoc 24/7 w zakresie wszystkich procedur związanych z zgłoszeniem usterki lub szkody. Z naszą pomocą nie trzeba martwić się o żmudne formalności, poszukiwanie sprawdzonych serwisów oraz ponoszenie wysokich opłat za naprawy – wszystko to znajduje się po naszej stronie w ramach prowadzonego przez nas CFM.

Obsługa ogumienia

Koordynujemy prace związane z sezonową wymianą i przechowywaniem opon. Prowadzimy kompleksowe doradztwo w zakresie dobrania odpowiedniego ogumienia. Oferowane przez nas CFM świadczone jest zawsze na najwyższym poziomie.

Ubezpieczenia

W ramach CFM zapewniamy ubezpieczenie OC/AC/NNW Assistance na najkorzystniejszych warunkach. Dzięki  pakietowaniu zabezpieczeń finansowych nie trzeba dokonywać indywidualnych zgłoszeń ani zajmować się wyszukaniem najkorzystniejszej oferty wśród ubezpieczycieli – to my zajmujemy się negocjacją i doborem optymalnych ubezpieczeń.

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Opiekun przydzielony w ramach naszych usług outsourcingowych CFM profesjonalnie poprowadzi proces pełnej likwidacji szkody. Jest to ogromne udogodnienie szczególnie podczas stresu związanego ze stłuczką czy wypadkiem.

Assistance i samochód zastępczy

Świadczone przez nas usługi CFM to również pomoc po wypadku oraz dostarczenie samochodu zastępczego na wskazane miejsce. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić cenny czas i pozostać w 100% mobilnym, nawet po wypadku.

Karty paliwowe

Oferujemy możliwość korzystania ze stacji takich jak BP, Orlen i Shell. Zapewniamy pełną kontrolę nad wydatkami dzięki comiesięcznym raportom. Dzięki temu dokumentacja związana z utrzymaniem floty jest uporządkowana i systematyczna.

Monitoring GPS

Oferowane usługi CFM to także stały monitoring wszystkich samochodów w flocie. Dzięki temu możliwa jest kontrola kierowców a także redukcja kosztów. To tylko kilka możliwości jakie daje nam system monitoringu GPS.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu.

Znajdź auto dla siebie

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI