+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Zarządzanie flotą samochodową – Car Fleet Management (CFM)

Jesteśmy rzetelną firmą, która od lat wspiera swoich Klientów w zarządzaniu flotą samochodów (Car Fleet Management – CFM). Jako profesjonalna wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w skutecznym administrowaniu parkiem pojazdów.

Dolcar: efektywne zarządzanie flotą samochodową w Warszawie

Nowoczesne zarządzanie flotą samochodową w firmie transportowej lub usługowej ma priorytetowe znaczenie dla jej sprawnego funkcjonowania. Wydajny system zarządzania transportową flotą pojazdów umożliwia bezproblemowe korzystanie z dostępnych samochodów, usprawniając tym samym realizację wymaganych zobowiązań. Dbając o oczekiwania Klientów, prowadzimy profesjonalne usługi outsourcingowe, wspomagając firmy w optymalnym sprawowaniu kontroli nad firmowymi środkami transportu. Usługi skutecznego zarządzania flotą samochodową firmy w Warszawie (Car Fleet Management) to nasza specjalność.

Dzięki nabytemu doświadczeniu, stosujemy rozwiązania zapewniające najwyższy poziom obsługi floty. Oferta Dolcar obejmuje szeroki zakres usług wchodzących w skład kompleksowego zarządzania flotą, którą kierujemy do wszystkich firm, niezależnie od profilu ich działalności. Każda oferta jest sporządzana indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb Klienta. Nasz doświadczony zespół udzieli wszelkich informacji na każdym etapie współpracy. Efektywne zarządzanie flotą samochodową w firmie może być o wiele prostsze – wystarczy zaufać naszemu doświadczeniu.

Dolcar: zarządzanie flotą pojazdów w rękach profesjonalistów

Outsourcing zarządzania flotą samochodów pozwala Klientom skupić się na podstawowym charakterze ich działalności. Korzyści płynące z korzystania z usług Car Fleet Management (CFM) oferowanych przez Dolcar to:

Obsługa techniczna

Gwarantujemy stałą pomoc 24/7 w zakresie wszystkich procedur związanych z zgłoszeniem usterki lub szkody. Z naszą pomocą nie trzeba martwić się o żmudne formalności, poszukiwanie sprawdzonych serwisów oraz ponoszenie wysokich opłat za naprawy – wszystko to znajduje się po naszej stronie w ramach prowadzonego przez nas CFM.

Obsługa ogumienia

Koordynujemy prace związane z sezonową wymianą i przechowywaniem opon. Prowadzimy kompleksowe doradztwo w zakresie dobrania odpowiedniego ogumienia. Oferowane przez nas CFM świadczone jest zawsze na najwyższym poziomie.

Ubezpieczenia

W ramach CFM zapewniamy ubezpieczenie OC/AC/NNW Assistance na najkorzystniejszych warunkach. Dzięki  pakietowaniu zabezpieczeń finansowych nie trzeba dokonywać indywidualnych zgłoszeń ani zajmować się wyszukaniem najkorzystniejszej oferty wśród ubezpieczycieli – to my zajmujemy się negocjacją i doborem optymalnych ubezpieczeń.

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Opiekun przydzielony w ramach naszych usług outsourcingowych CFM profesjonalnie poprowadzi proces pełnej likwidacji szkody. Jest to ogromne udogodnienie, szczególnie podczas stresu związanego ze stłuczką czy wypadkiem.

Assistance i samochód zastępczy

Świadczone przez nas usługi zarządzania pojazdami to również pomoc po wypadku oraz dostarczenie samochodu zastępczego na wskazane miejsce. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić cenny czas i pozostać w 100% mobilnym, nawet po wypadku.

Karty paliwowe

Oferujemy możliwość korzystania ze stacji takich jak BP, Orlen i Shell. Zapewniamy pełną kontrolę nad wydatkami przy pomocy comiesięcznych raportów. Dzięki temu dokumentacja związana z utrzymaniem floty jest uporządkowana i systematyczna.

Monitoring GPS

Oferowane usługi CFM to także stały monitoring wszystkich samochodów w flocie. Dzięki temu możliwa jest kontrola kierowców, a także redukcja kosztów. To tylko kilka możliwości jakie daje nam system zarządzania flotą z monitoringiem GPS.

Zapewniamy bezpieczne i efektywne zarządzanie firmową flotą samochodów, duży nacisk kładąc na zastosowanie nowoczesnych technik, umożliwiających bezproblemowe funkcjonowanie parku pojazdów. Wdrażane przez Dolcar rozwiązania do zarządzania firmową flotą pojazdów cechuje ponadto wysoce zindywidualizowane podejście do oczekiwań Klientów.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu.

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI