+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Warszawa – Okęcie: wypożyczalnia samochodów z lotniska Chopina

Planujesz prywatny lub służbowy przylot do Warszawy i poszukujesz wygodnego środka transportu z portu lotniczego do centrum miasta? Wypożyczalnia samochodów Dolcar przygotowała ofertę specjalnie dla pasażerów korzystających z lotniska Chopina. Oferujemy zarówno możliwość klasycznego wynajmu krótkoterminowego, jak i usługę specjalnie dla Klientów VIP – samochody klasy Premium wraz z obsługą kierowcy.

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze i punktualności, skorzystaj już dzisiaj z naszych usług. Jest to najwygodniejszy sposób, aby zaraz po przylocie na lotnisko Chopina w Warszawie, skorzystać z oferty doświadczonej wypożyczalni samochodów, wsiąść w wynajęte auto i dotrzeć do hotelu lub na spotkanie biznesowe.

Lotnisko Chopina w Warszawie:  dlaczego warto wybrać wypożyczalnię aut Dolcar?

Wypożyczalnia samochodów Dolcar na lotnisku Chopina w Warszawie to sposób na wygodne poruszanie się po mieście lub jego okolicach. W ofercie posiadamy szeroki wybór pojazdów osobowych różnych klas (zarówno ekonomicznych czy kompaktowych, na przykład SUV-ów, aut luksusowych, szybkich samochodów sportowych) w atrakcyjnych cenach.

Skorzystanie z naszej oferty to gwarancja:

 • doboru samochodu idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb (klasa, cena, pakiet ubezpieczeń, dodatkowe wyposażenie),
 • możliwości rezerwacji online lub telefonicznej na konkretną datę i godzinę,
 • odbioru prosto z lotniska Chopina (terminal, hala przylotów),
 • podstawienia pojazdu przez kompetentnego pracownika firmy,
 • przejrzystych warunków umowy i braku ukrytych opłat (wszystkie dane na temat sposobów naliczania opłat dostępne są w regulaminie i umowach dostępnych na stronie wypożyczalni),
 • wygodnego dojazdu do hotelu, na spotkanie biznesowe lub w dowolne inne miejsce Warszawy.

Warszawa – lotnisko Chopina: bezpieczny i komfortowy wynajem samochodów

Wypożyczalnia aut Dolcar, oferująca wynajem samochodów na lotnisku Chopina (Warszawa – Okęcie) posiada biuro przy Al. Krakowskiej 179. Od największego polskiego lotniska Okęcie, usytuowanego w warszawskiej dzielnicy Włochy, dzieli nas około 4 km. Wypożyczamy auta (w systemie „door to door”) we wszystkich dzielnicach Warszawy, na lotnisku Chopin oraz lotnisku Modlin i w okolicach stolicy (m.in. Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Ożarów Mazowiecki, Góra Kalwaria). Możliwe jest również zarezerwowanie podstawienia lub zwrotu samochodu na innych największych lotniskach Polski (Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk). Wynajem samochodu bezpośrednio na lotnisku Chopina to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich podróżnych, którzy nie chcą lub nie mogą korzystać z komunikacji publicznej. Dodatkowo, ogromny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę Klientów oraz konkurencyjną ofertę cenową proponowanych usług.

Wynajem aut w wypożyczalni Dolcar na lotnisku Chopina skierowany jest w stronę osób indywidualnych i przedsiębiorców (osoba fizyczna lub osoba bądź jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną i reprezentowana przez osobę fizyczną). Wynajmujący pojazd osobowy dowolnej klasy, van lub chłodnię musi mieć ukończone 18 lat, posiadać ważny dowód osobisty (obcokrajowcy muszą dodatkowo przedstawić ważny paszport) oraz uprawnienia do prowadzania wypożyczanego pojazdu.

Jak wynająć samochód?

Dolcar, wypożyczalnia samochodów z lotniska Warszawa – Okęcie, proponuje Klientom minimum formalności związanych w wynajęciem wybranego auta. Planując wynajem samochodów z Okęcia, wystarczy:

 1. wybrać pojazd, który nas zainteresuje,
 2. kliknąć w opcję „zarezerwuj samochód online”,
 3. uzupełnić wymagane dane (data – dzień i godzina wynajmu oraz zwrotu),
 4. zaznaczyć miejsce wypożyczenia i miejsce zwrotu (np. dworzec PKP),
 5. dobrać pakiety bezpieczeństwa i dodatki (fotelik dla dziecka, nawigacja, myjnia samochodowa, dodatkowy kierowca, wyjazd za granicę itp.),
 6. uzupełnić formularz z danymi osobowymi i sposobem płatności,
 7. potwierdzić rezerwację.

Na stronie Dolcar dostępne są również formularze umów (dla osób indywidualnych i firm), z którymi można dokładnie się zapoznać. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy najmu w biurze wypożyczalni lub dostarczonej przez przedstawiciela w miejsce odbioru zamówionego samochodu. Wynajem auta z lotniska Warszawa – Okęcie to prosty i nieskomplikowany proces, umożliwiający skorzystanie z bogatej floty pojazdów Dolcar. Samochody do wynajęcia z lotniska w Warszawie to zadbane, gotowe do jazdy auta, umożliwiające Klientom sprawne poruszanie się.

Lotnisko Chopina w Warszawie: cennik wypożyczalni samochodów Dolcar

Koszt wynajmu samochodu z lotniska Chopina w Warszawie jest uzależniony od wybranego modelu auta, limitu kilometrów, długości najmu oraz dodatkowego wyposażenia. Wynajem samochodów na lotnisku w Warszawie możliwy jest w biurze wypożyczalni Dolcar, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online. Rezerwacja online na konkretny termin jest szybka i intuicyjna, a uzupełnienie danych pozwala wyświetlić koszt najmu (ostateczna cena jest wyliczana indywidualnie).

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI