+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Wypożyczalnia samochodów chłodni

[Głosów:5    Średnia:3.6/5]

Kim jesteśmy

Wypożyczalnia samochodowa Dolcar specjalizuję się w kompleksowej usłudze wynajmu pojazdów chłodniczych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. W naszej ofercie wynajmu znajdują się samochody chłodnicze o ładowności od 1tyś. do 1,5tyś. kg na terenie całej Warszawy i Polski. Proponujemy wynajem samochodów chłodni m.in. w celach transportu towarów mrożonych, chłodzonych lub wymagających temperatury kontrolowanej.

Oferujemy krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem chłodni do 3,5t (kategoria prawa jazdy B). Oferta wynajmu samochodów chłodni nie obejmuję kierowcy.

Samochody z wypożyczalni Dolcar posiadają pełen pakiet ubezpieczeń. Oferowane przez nas samochody chłodzące są samochodami nowymi na gwarancji fabrycznej. W trosce o jak najwyższą satysfakcję z usługi, zapewniamy pełen serwis i opiekę w każdym momencie najmu samochodu. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klientów.

Nasza oferta

Oferujemy pełną obsługę Twojej floty w skład której wchodzi: wynajem krótko, średnio i długoterminowy, indywidualny opiekun, kompleksowa obsługa floty, wsparcie techniczne 24/7, likwidacja szkód komunikacyjnych, pojazdy zastępcze, ubezpieczenie oraz obsługa administracyjna oraz zarządzanie flotą on-line.

Wynajem krótkoterminowy

Posiadamy pełną gamę nowych samochodów. Oferujemy wynajem z minimalną ilością formalności w bardzo atrakcyjnych cenach. Wynajem krótkoterminowy obowiązuje od 1 do 30 dni.

Wynajem średnioterminowy

W tej opcji wynajmu gwarantujemy dowolne auto z naszej floty. Stawka najmu jest indywidualnie kalkulowana w zależności od potrzeb Klienta. Wynajem średnioterminowy obowiązuje od 1 do 13 miesięcy i jest to szczególnie korzystna usługa dla firm, które pragną elastycznie zmniejszać/zwiększać ilość samochodów we flocie.

Wynajem długoterminowy

Oferujemy zakup nowego pojazdu, skonfigurowanego na potrzeby Klienta. Gwarantujemy stałą stawkę przez cały okres trwania umowy oraz brak ukrytych kosztów. Wynajem długoterminowy to również brak opłaty wstępnej. Wynajem długoterminowy obowiązuje od 13 do 60 miesięcy.

Korzyści z najmu

Znajdź auto dla siebie

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI