Wypożyczalnia samochodów chłodniczych w Warszawie

Lorem ipsum

Kim jesteśmy

Wypożyczalnia samochodowa Dolcar specjalizuję się w kompleksowej usłudzę wynajmu pojazdów chłodniczych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. W naszej ofercie wynajmu znajdują się samochody chłodznicze o ładowności od 1tyś. do 1,5tyś. kg na terenie całej Warszawy i Polski. Proponujemy wynajem samochodów chłodni m.in. w celach transportu towarów mrożonych, chłodzonych lub wymagających temperatury kontrolowanej.
 
Oferujemy krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem chłodni do 3,5t (kategoria prawa jazdy B). Oferta wynajmu samochodów chłodni nie    obejmuję kierowcy.
 
Samochody z wypożyczalni Dolcar posiadają pełen pakiet ubezpieczeń. Oferowane przez nas samochody chłodzące są samochodami nowymi na gwarancji fabrycznej. W trosce o jak najwyższą satysfakcję z usługi, zapewniamy pełen serwis i opiekę w każdym momencie najmu samochodu. Naszym priorytetem jest pełne zadowolnie klientów.

Nasza oferta

Oferujemy pełną obsługę Twojej floty w skład której wchodzi: wynajem krótko, średnio i długoterminowy, indywidualny opiekun, kompleksowa obsługa floty, wsparcie techniczne 24/7, likwidacja szkód komunikacyjnycj, pojazdy zastępcze, ubezpieczenie oraz obsługa administracyjna oraz zarządzanie flotą on-line.

Wynajem krótkoterminowy

Posiadamy pełną gamę nowych samochodów. Oferujemy wynajem z minimalną ilością formalności w bardzo atrakcyjnych cenach. Wynajem krótkoterminowy obowiązuje od 1 do 30 dni.

Wynajem średnioterminowy

W tej opcji wynajmu gwarantujemy dowolne auto z naszej floty. Stawka najmu jest indywidualnie kalkulowana w zależności od potrzeb Klienta. Wynajem średnioterminowy obowiązuje od 1 do 13 miesięcy i jest to szczególnie korzystna usługa dla firm, które pragną elastycznie zmniejszać/zwiększać ilość samochodów we flocie.

Wynajem długoterminowy

Oferujemy zakup nowego pojazdu, skonfigurowanego na potrzeby Klienta. Gwarantujemy stałą stawkę przez cały okres trwania umowy oraz brak ukrytych kosztów. Wynajem długoterminowy to również brak opłaty wstępnej. Wynajem długoterminowy obowiązuje od 13 do 60 miesięcy.

DOLCAR RENT A CAR! TWÓJ PARTNER BIZNESOWY NA LATA

Siedziba firmy:

  • Aleja Krakowska 179
  • 02-180 Warszawa
  • NIP: 662-005-30-34

Kontakt

CENNIK SAMOCHODÓW CHŁODNICZYCH

Podane ceny zawierają podatek VAT
Podane ceny obowiązują przy limicie dobowym 300km

Samochód

Cena za
1-4 dni

Cena za
5-14 dni

Cena za
15 dni plus

Cena za
miesiąc

Kaucja

fiat doblo maxi 1 - Dolcar
Samochód

200 PLN

Cena za
1-4 dni

180 PLN

Cena za
5-14 dni

150 PLN

Cena za
15 dni plus

3500 PLN

Cena za
miesiąc

3000 PLN

renault trafic 1 - Dolcar
Samochód

250 PLN

Cena za
1-4 dni

230 PLN

Cena za
5-14 dni

200 PLN

Cena za
15 dni plus

4000 PLN

Cena za
miesiąc

2000 PLN

iveco daily 1 - Dolcar
Samochód

300 PLN

Cena za
1-4 dni

270 PLN

Cena za
5-14 dni

220 PLN

Cena za
15 dni plus

4500 PLN

Cena za
miesiąc

3000 PLN

skrzynia biegówManual

Indywidualna konfiguracja samochodu

Skontaktuj się z nami

Indywidualna konfiguracja samochodu chłodniczego

Facebook
Sprawdź nasz profil!