+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Wypożyczalnia samochodów chłodni w Warszawie

Dolcar – profesjonalna wypożyczalnia samochodów – oferuje swoim Klientom możliwość wypożyczenia pojazdu chłodniczego w opcji najmu krótko-, średnio- i długoterminowego. Nasza wypożyczalnia samochodów-chłodni w Warszawie bardzo duży nacisk kładzie na atrakcyjność cenową proponowanej oferty oraz jej dostosowanie do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Dolcar: wypożyczalnia samochodów dostawczych z chłodnią w Warszawie

Wypożyczalnia samochodowa Dolcar specjalizuję się w kompleksowej usłudze wynajmu samochodów-chłodni w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. W naszej ofercie wynajmu znajdują się samochody chłodnicze o ładowności od 1tyś. do 1,5tyś. kg na terenie całej Warszawy i Polski. Proponujemy wynajem samochodów chłodni m.in. w celach transportu towarów mrożonych, chłodzonych lub wymagających temperatury kontrolowanej. Oferujemy krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem auta-chłodni do 3,5t (kategoria prawa jazdy B). Oferta wynajmu samochodów-chłodni nie obejmuję kierowcy.

Samochody z wypożyczalni Dolcar posiadają pełen pakiet ubezpieczeń. Oferowane przez nas samochody chłodzące są samochodami nowymi na gwarancji fabrycznej. W trosce o jak najwyższą satysfakcję z usługi, zapewniamy pełen serwis i opiekę w każdym momencie najmu samochodu. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie Klientów.

Krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem chłodni dostosowany do Twoich potrzeb

Oferujemy pełną obsługę Twojej floty w skład której wchodzi: wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy, indywidualny opiekun, kompleksowa obsługa floty, wsparcie techniczne 24/7, likwidacja szkód komunikacyjnych, pojazdy zastępcze, ubezpieczenie oraz obsługa administracyjna i zarządzanie flotą on-line.

Wynajem krótkoterminowy

Posiadamy pełną gamę nowych samochodów. Oferujemy wynajem z minimalną ilością formalności w bardzo atrakcyjnych cenach. Wynajem krótkoterminowy obowiązuje od 1 do 30 dni.

Wynajem średnioterminowy

W tej opcji wynajmu gwarantujemy dowolne auto z naszej floty. Stawka najmu jest indywidualnie kalkulowana w zależności od potrzeb Klienta. Wynajem średnioterminowy obowiązuje od 1 do 13 miesięcy i jest to szczególnie korzystna usługa dla firm, które pragną elastycznie zmniejszać/zwiększać ilość samochodów we flocie.

Wynajem długoterminowy

Oferujemy zakup nowego pojazdu, skonfigurowanego na potrzeby Klienta. Gwarantujemy stałą stawkę przez cały okres trwania umowy oraz brak ukrytych kosztów. Wynajem długoterminowy to również brak opłaty wstępnej. Wynajem długoterminowy obowiązuje od 13 do 60 miesięcy.

Wynajem chłodni na wesela: sposób na zwiększenia przestrzeni do przechowywania

Organizacja przyjęcia weselnego często oznacza konieczność przygotowania dużej ilości jedzenia, które ma stanowić poczęstunek dla zaproszonych gości, dlatego warto rozważyć opcję, jaką jest chłodnia do wynajęcia. W praktyce wynajem samochodów-chłodni umożliwia szybkie zwiększenie przestrzeni przeznaczonej do przechowywania żywności, bez konieczności inwestowania w zakup pojazdu chłodniczego. Wynajem chłodni samochodowych jest doskonałą alternatywą dla domów weselnych i restauracji, które okazjonalnie potrzebują dodatkowej chłodni, ale nie mogą lub nie chcą wygospodarować niezbędnej przestrzeni wewnątrz budynku.

Wynajem pojazdów-chłodni w wypożyczalni Dolcar to gwarancja dostępu do doskonale utrzymanej, nowoczesnej floty samochodów. Dodatkowo, bardzo duży nacisk kładziemy na elastyczność proponowanych warunków współpracy. Dokładamy wszelkich starań, żeby wynajem chłodni samochodowych odpowiadał potrzebom naszych Klientów. Wypożyczenie samochodu-chłodni na wesele umożliwia bezpieczne przechowywanie żywności nawet w przypadku organizacji dużych przyjęć.

Cena wynajmu chłodni w wypożyczalni Dolcar

Wynajem auta-chłodni w Warszawie, w wypożyczalni Dolcar, jest alternatywą dla Klientów szukających konkurencyjnej oferty najmu. Cena wynajmu chłodni jest uzależniona, między innymi, od długości okresu wypożyczenia, dlatego po szczegółowe informacje na temat kosztu wynajmu samochodu-chłodni zapraszamy pod adresem mailowym dolcar@dolcar.eu lub numerem telefonu +48 600 975 414 oraz +48 600 834 505. Współpraca z wypożyczalnią Dolcar to pewność profesjonalnego wsparcia i możliwość skorzystania z różnorodnej floty pojazdów.

Korzyści z najmu chłodni

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI