+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Samochody dostawcze – Warszawa

 • Wszystkie
 • Skrzynia automatyczna
 • Kombi
 • SUV
 • Dostawcze
 • Sportowe
 • Mini Van
Samochody dostawcze – Warszawa
Toyota Proace

Toyota Proace

Cena za 1 - 4 dni350,00 PLN
Cena za 5 - 14 dni300,00 PLN
Cena za 15 - 29 dni250,00 PLN
Cena za 30+ dni5 000,00 PLN
 • Skrzynia automatyczna
  manual
 • Paliwo
  diesel
 • Liczba drzwi
  3
 • Ilość osób
  3
 • Klimatyzacja
  klimatyzacja

Dolcar to wyspecjalizowana wypożyczalnia samochodów z siedzibą w Warszawie, dysponująca zróżnicowaną flotą pojazdów, umożliwiającą wybór auta dostosowanego do potrzeb Klientów. Gwarantujemy wysoki poziom usług, ogromny nacisk kładąc przede wszystkim na wysoką sprawność dostępnych samochodów oraz atrakcyjne warunki cenowe.

Auta dostawcze dostępne w ofercie wypożyczalni Dolcar – jakość i bezpieczeństwo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, obok samochodów osobowych oferujemy również funkcjonalne samochody dostawcze, umożliwiające wygodny i bezpieczny przewóz ładunków. Każdy samochód dostawczy dostępny w naszej flocie pojazdów jest doskonale przygotowany do jazdy i zapewnia satysfakcjonujący komfort użytkowania. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak również Klienci firmowi, którzy chcą uzupełnić flotę pojazdów o małe auto dostawcze umożliwiające poszerzenie zakresu realizowanych prac. Wynajem optymalnego pojazdu eliminuje konieczność zakupu samochodu, pozwalając na spożytkowanie posiadanego kapitału w obszarach innych potrzeb firmy.

Samochody dostawcze do 3.5 tony: dlaczego warto nam zaufać?

Wynajem małych samochodów dostawczych za pośrednictwem Dolcar to pewność dostępu do doskonale utrzymanej floty nowoczesnych aut. Oferujemy tanie w wynajmie auta dostawcze, jednocześnie minimalizując niezbędne formalności oraz gwarantując bardzo duży wybór niezbędnego wyposażenia dodatkowego. Wynajmując samochody dostawcze w Warszawie, dbamy o jasną umowę najmu oraz przejrzyste warunki wypożyczenia pojazdu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że samochód dostawczy do 3.5 tony jest bardzo przydatnym narzędziem transportowym, dlatego Klienci decydujący się na jego wynajem w ofercie Dolcar zyskują wsparcie dedykowanego opiekuna. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszego auta dostawczego, dostosowanego do Twoich wymagań.

Jakie rodzaje samochodów dostawczych proponuje flota Dolcar?

Mamy świadomość tego, że małe auta dostawcze to funkcjonalne rozwiązania, umożliwiające swobodny przewóz, dlatego w naszej ofercie dostępne są dwa modele nowoczesnych samochodów osobowo – dostawczych: Toyota Proace oraz Fiat Ducato L4H2. Oba modele są wyposażone w klimatyzację i mogą pomieścić trzech pasażerów. Toyota Proace w wypożyczalni Dolcar posiada maksymalną ładowność na poziomie 1400 kilogramów, automatyczną skrzynię biegów oraz specjalne zaczepy, które umożliwiają bezpieczne mocowanie transportowanego ładunku. Fiat Ducato L4H2 jest natomiast bardzo ekonomicznym pojazdem o pojemności 17 m3 – wersja proponowana przez Dolcar jest wyposażona w przydatny komputer pokładowy, manualną skrzynię biegów oraz ABS i tempomat. Bardzo duży nacisk kładziemy na to, żeby flota wypożyczalni obejmowała najlepsze samochody dostawcze, pozwalające na bezpieczną jazdę.

Samochody dostawcze: ceny najmu za pośrednictwem Dolcar

Oferując niezawodne auta dostawcze w Warszawie, dbamy również o atrakcyjne warunki cenowe. Bardzo duży nacisk kładziemy na elastyczność oferty, umożliwiając Klientom dopasowanie kosztów do ich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Cena najmu jest uzależniona od wybranego modelu samochodu, długości okresu wypożyczenia, limitu kilometrów, wyposażenia uzupełniającego oraz usług dodatkowych, z jakich Klient docelowo chce skorzystać. Koszty są przejrzyste i klarowne – to Klient decyduje o wybranym limicie kilometrów i samodzielnie dobiera odpowiednie parametry usługi najmu.

Wybrany samochód można zarezerwować telefonicznie lub online, korzystając z formularza dostępnego na stronie internetowej wypożyczalni. Oferta Dolcar jest skierowana do Klientów o różnych potrzebach i oczekiwaniach – dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc w wyborze najbardziej funkcjonalnego samochodu, mając na uwadze Twoje wymagania.

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI