+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Wypożyczalnia vanów

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Działamy na terenie Warszawy i całej Polski. Od powstania firma specjalizuje się w wynajmie samochodów każdej kategorii. Samochody dostawcze, vany, 7-osobówki, blaszaki czy chłodnie to część naszej floty, z której każdy z Państwa na pewno coś znajdzie. Nasze samochody charakteryzują się nowością, wysokim standardem wyposażenia oraz idealnym stanem technicznym. Jeżeli w planach jest transport lub daleka podróż np. vanem lub blaszakiem to mogą Państwo być pewni że podcaz jazdy zaznacie łatwości w prowadzeniu i komfortu.

Wypożyczalnia samochodów 7 osobowych

Vany 7 osobowe to świetna alternatywa samochodu osobowego, w szczególności na większy wypad rodzinny. Wysoki standard wraz z atrakcyjnymi cenami wypożyczenia pozwolą zaoszczędzić sporo pieniędzy.
Zalety samochodów 7 osobowych doceniają również przedsiębiorstwa organizujące różnego rodzaju transport, które wykorzystują samochody do przewozu gości. Owy van gwarantuje gościom komfortową podróż,a firma musi zorganizować tylko jednego kierowcę co również ma odwzorowanie w oszczędnościach.

Jeśli w dalszym ciągu mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Znajdź auto dla siebie

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI