+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Wynajem vanów w Warszawie

Dolcar to wypożyczalnia samochodów działająca na terenie Warszawy i całej Polski. Od momentu powstania, firma specjalizuje się w wynajmie samochodów każdej kategorii. Samochody dostawcze, vany, 7-osobówki, blaszaki czy chłodnie to część naszej floty, w której każdy Klient na pewno znajdzie pojazd odpowiadający jego potrzebom. Nasze samochody charakteryzują się nowością, wysokim standardem wyposażenia oraz idealnym stanem technicznym. Jeżeli w planach jest transport lub daleka podróż np. vanem lub blaszakiem, podczas jazdy Klienci zaznają łatwości w prowadzeniu i komfortu.

Dolcar: profesjonalna wypożyczalnia vanów

Wypożyczalnia Dolcar proponuje sprawny wynajem vanów w Warszawie, dbając o potrzeby Klientów. Dostępna flota pojazdów obejmuje sprawne i wygodne samochody, umożliwiające bezproblemowe zorganizowanie planowanego przejazdu. W trosce o Twoje oczekiwania, nasza wypożyczalnia samochodów typu van, umożliwia rezerwację online, pozwalającą na oszczędność czasu. Ponadto, dysponujemy bardzo szerokim wyborem wyposażenia dodatkowego, które można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy również pakiety bezpieczeństwa różniące się zakresem ochrony.

Wypożyczalnia samochodów 7- i 6-osobowych: wybierz auto na miarę Twoich potrzeb

Vany 7-osobowe to świetna alternatywa samochodu osobowego. Wynajem 7-osobowego samochodu jest pomocnym rozwiązaniem w organizacji wycieczek i wyjazdów w większym gronie osób. W praktyce, wynajem 7-osobowego auta pomoże zaplanować podróż w towarzystwie przyjaciół lub rodziny, jeśli liczba uczestników przekracza pojemność standardowego pojazdu. Wysoki standard wraz z atrakcyjnymi cenami wypożyczenia pozwolą zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Zalety wynajmu 7-osobowych aut doceniają również przedsiębiorstwa organizujące różnego rodzaju transport, które wykorzystują samochody do przewozu gości. Wynajem vana z wypożyczalni samochodów 7-osobowych w Warszawie – Dolcar – gwarantuje gościom komfortową podróż. Dodatkowo, firma musi zorganizować tylko jednego kierowcę, co również ma wpływ na możliwe oszczędności. Wynajem auta 7- i 6-osobowego pozwoli na zaplanowanie wygodnego transportu w sytuacji, w której niemożliwe jest wykorzystanie pojazdów przeznaczonych dla mniejszej liczby osób.

Dolcar: wynajem minivana na korzystnych warunkach

Dolcar proponuje komfortowy wynajem minivanów w Warszawie, dbając o elastyczność dostępnej oferty. Zdając sobie sprawę z różnych oczekiwań Klientów, oferujemy dwa modele pojazdów typu minivan: Opel Vivaro oraz Mercedes Vito. Rezerwując samochód online, wystarczy wybrać odpowiednie auto, podać datę i godzinę wynajmu, miejsce wypożyczenia oraz datę, godzinę i miejsce zwrotu oraz zamówić niezbędne wyposażenie dodatkowe. Nasza wypożyczalnia busów osobowych to sposób na szybkie i sprawne wynajęcie niezbędnego pojazdu, przy jednoczesnym zredukowaniu niezbędnych formalności do minimum. Oferta Dolcar jest kierowana zarówno do Klientów firmowych, jak również osób prywatnych.

Troszcząc się o komfort Klientów, proponujemy możliwość skorzystania z usługi „door to door” („drzwi w drzwi”), w ramach której wypożyczany samochód jest podstawiany do wskazanej przez Ciebie lokalizacji na obszarze całej Warszawy. Wybrany pojazd będzie całkowicie gotowy do drogi, a Ty zaoszczędzisz czas, który w przeciwnym wypadku trzeba poświęcić na dojazd do punktu odbioru.

Ile kosztuje wynajem vana w wypożyczalni Dolcar?

Cena wynajmu vana w wypożyczalni Dolcar jest uzależniona, między innymi, od wybranego okresu najmu. Jednocześnie, dokładamy wszelkich starań, żeby zaproponować naszym Klientom tani wynajem vanów osobowych w Warszawie, dlatego zachęcamy do osobistego kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty. Decydując się na wynajem minivana w ofercie Dolcar i wybierając rezerwację internetową, po uzupełnieniu niezbędnych informacji za pośrednictwem formularza na stronie www, Klienci w odpowiedzi otrzymują informację na temat ceny najmu. Wypożyczenie vana z floty Dolcar to rozwiązanie dla osób szukających przejrzystych warunków współpracy.

Poza wynajmem minivanów oferujemy również wynajem samochodów dostawczych i osobowych oraz pojazdów chłodniczych. Flota Dolcar obejmuje dodatkowo łódź motorową Chaparral 267 SSX. Tak zróżnicowany park dostępnych pojazdów to odpowiedź na oczekiwania Klientów.

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI