+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy – Warszawa

Oferujemy samochody zastępcze w Warszawie, dbając o komfort naszych Klientów. W wypożyczalni Dolcar osoby poszkodowane w wyniku wypadków drogowych (do których doszło nie z ich winy), mogą wynająć auto dopasowane do klasy uszkodzonego pojazdu. Oferta ta skierowana jest zarówno w stronę osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców, a rozbudowana flota pozwala każdemu wynająć przysługujące mu auto zastępcze. Dowiedz się, kiedy przysługuje Ci samochód zastępczy i jak dokładnie wygląda jego wynajem.

Dolcar: wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy

Niestety, w wielu przypadkach, mimo wzmożonej czujności, nie jest możliwe uniknięcie kolizji lub wypadku komunikacyjnego. Jednocześnie uszkodzone auto może być poważnym utrudnieniem w życiu codziennym, ponieważ współcześnie duża część społeczeństwa intensywnie korzysta z prywatnych samochodów. W związku z tym, w wielu przypadkach koniecznością jest możliwie jak najszybszy wynajem pojazdu zamiennego, który umożliwi funkcjonowanie w dotychczasowym schemacie, dlatego warto wiedzieć, kiedy przysługuje samochód zastępczy z OC sprawcy.

Najwygodniejszym sposobem wynajmu samochodu z OC sprawcy jest skorzystanie z oferty wypożyczalni. W Dolcar (naszym głównym terenem działania jest Warszawa i okolice) oferujemy bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego z OC. Rozliczamy się bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową, w której winny wypadku miał wykupioną polisę w ramach odpowiedzialności cywilnej. Klient musi dostarczyć jedynie numer polisy OC. Dzięki temu, wypożyczenie samochodu z OC sprawcy nie będzie oznaczało dla Ciebie konieczności poniesienia jakichkolwiek kosztów, które mogłyby być obciążające dla Twojego budżetu. Ma to szczególne znaczenie z uwagi na to, że nie każda osoba posiada niezbędne środki finansowe, które umożliwiałyby czasowe wynajęcie potrzebnego samochodu.

Nasza wypożyczalnia samochodów zastępczych pomoże Ci dobrać odpowiednie auto. Zwrot za pojazd zastępczy z OC sprawcy przysługuje wyłącznie wtedy, gdy poszkodowany wybierze pojazd tej samej klasy, co uszkodzone auto (może to być klasa niższa, ale nie może być wyższa – np. w miejsce auta kompaktowego nie otrzymamy SUV-a czy luksusowej limuzyny).

Wynajem auta z OC sprawcy: co zyskujesz korzystając z oferty Dolcar?

Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy w Warszawie dzięki wypożyczalni Dolcar jest bardzo prostym procesem, który pozwoli Ci na wyeliminowanie ewentualnych problemów komunikacyjnych spowodowanych brakiem sprawnego samochodu. Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy w wielu przypadkach ma priorytetowe znaczenie dla utrzymania dotychczasowego poziomu życia, zwłaszcza jeśli uszkodzony w czasie wypadku pojazd był użytkowany w czasie dojazdów do pracy.

Korzystając z oferty wypożyczalni aut z OC sprawcy zyskujesz, między innymi:

  • dostęp do bardzo zróżnicowanej floty pojazdów, dzięki czemu istnieje możliwość bezproblemowego dopasowania samochodu zastępczego na czas naprawy (w ofercie Dolcar znajdziesz zarówno luksusowe samochody premium, auta sportowe, jak również pojazdy ekonomiczne)
  • zredukowanie do minimum niezbędnych formalności
  • przejrzystość warunków współpracy
  • możliwość skorzystania z usługi „door to door” („drzwi w drzwi”) – Dolcar dostarczy auto do wybranego przez Ciebie punktu na terenie Warszawy, co pozwala na zauważalną oszczędność czasu i komfort korzystania z podstawionego pojazdu
  • opcję samochodu zastępczego na czas ewentualnej awarii auta
  • dedykowanego opiekuna Klienta

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny z punktu widzenia naszych Klientów jest bezproblemowy dostęp do wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy w Warszawie. W związku z tym, dokładamy wszelkich starań, żeby nasze usługi reprezentowały możliwie jak najwyższy poziom, a auto zastępcze z OC jak najszybciej trafiło w ręce osoby uprawnionej do jego wynajęcia.

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI