+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to:
Facebook Instagram

Wynajem busów osobowych w Warszawie

Dolcar, jako profesjonalna wypożyczalnia samochodów, oferuje swoim Klientom szeroki wybór aut, dodatkowo dysponując bogatym wyposażeniem dodatkowym. Rozumiejąc potrzeby rynku, proponujemy wynajem busów osobowych, dbając o jakość i sprawność pojazdów dostępnych w naszej flocie.

Dolcar: wypożyczalnia busów i samochodów osobowych

Wynajem busa w Warszawie bardzo często jest konieczny podczas organizacji podróży rodzinnych lub wycieczek w gronie najbliższych znajomych. W praktyce, wypożyczenie busa pozwala na bezproblemowe zaplanowanie przejazdu większej grupy osób – eliminując tym samym konieczność dysponowania kilkoma samochodami osobowymi. Dodatkowo, wynajęcie busa jest korzystne również z uwagi na kwestie logistyczne – wynajem busów osobowych w Warszawie umożliwia zredukowanie liczby kierowców potrzebnych do obsługi wyjazdu. Najem busa daje więc szansę na podróżowanie większej grupy osób dzięki wykorzystaniu jednego pojazdu.

Wynajem busa 9-osobowego: dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dolcar – wypożyczalnia samochodów typu bus – pozwala na bezproblemowy wynajem busa 9-osobowego w Warszawie. Nasza oferta obejmuje również opcję wynajmu busa 8-osobowego, dzięki czemu Klienci mogą wybrać pojazd odpowiadający ich indywidualnym oczekiwaniom. Wynajem samochodów 9-osobowych we współpracy z Dolcar oznacza:

  • dostęp do nowoczesnej floty pojazdów
  • jasne i przejrzyste warunki wynajmu samochodów transportowych
  • możliwość najmu pojazdu za pośrednictwem Internetu
  • szansę na skorzystanie z usługi „door to door” – samochód może być dostarczony we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Warszawy
  • redukcję formalności do niezbędnego minimum
  • atrakcyjne warunki finansowe

Wynajem minibusa: postaw na jakość

Wynajem busa transportowego w Warszawie, dzięki usługom naszej wypożyczalni busów osobowych, jest prostym i przede wszystkim – komfortowym dla Klienta procesem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że często koniecznością jest wynajem busów na wesele, w celu przewiezienia gości spod świątyni lub Urzędu Stanu Cywilnego do miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie. Świetnym rozwiązaniem dla większych grup jest również wynajem busa na wakacje – dzięki czemu istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu w większym gronie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponujemy nie tylko opcję długoterminowego wynajmu busów osobowych – pojazdy dostępne są także w ofercie najmu krótko- i średnioterminowego, dzięki czemu, planując wynajem busów w Warszawie, możesz wybrać rozwiązanie, które w najwyższym stopniu zaspokaja Twoje potrzeby.

Warszawa: wynajem busów dla firm w wypożyczalni Dolcar

Dolcar – wypożyczalnia samochodów transportowych – swoją ofertę kieruje nie tylko do Klientów prywatnych, ale również do firm. Tani wynajem busa w Warszawie, bez kierowcy, będzie doskonałą alternatywą w sytuacjach, w których firma jest zobowiązana do zapewnienia pracownikom wygodnego transportu, na przykład, podczas różnego rodzaju konferencji lub wyjazdów integracyjnych. W swojej codziennej działalności dokładamy wszelkich starań, żeby wynajem busa transportowego był usługą odpowiadającą oczekiwaniom naszych Klientów.

Ile kosztuje wynajem busa?

Wypożyczalnia busów transportowych Dolcar bardzo duży nacisk kładzie na to, by cena wynajmu busa była możliwie jak najbardziej atrakcyjna. W praktyce, cennik wynajmu busa w Warszawie jest uzależniony, między innymi, od limitu kilometrów, czasu najmu oraz korzystania z dodatkowego wyposażenia lub usług wypożyczalni. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, ile kosztuje wynajem busa, wypełnij formularz dostępny na stronie internetowej Dolcar – w odpowiedzi uzyskasz informację na temat ceny wypożyczenia busa w konkretnej ofercie.

Troszcząc się o potrzeby Klientów, obok samochodów osobowych oraz busów, oferujemy również wynajem samochodów dostawczych. Wypożyczalnia Dolcar gwarantuje wysoką jakość usług oraz dostęp do zróżnicowanej i utrzymanej w doskonałym stanie floty pojazdów.

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI