+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to:
Facebook Instagram

Lexus: krótko- i długoterminowy wynajem Warszawa

  • Wszystkie
  • Skrzynia automatyczna
  • Kombi
  • SUV
  • Dostawcze
  • Sportowe
  • Mini Van

Dolcar to profesjonalna wypożyczalnia samochodów, oferująca bardzo szeroki wybór pojazdów różnych segmentów motoryzacyjnych, co pozwala Klientom na wynajem aut odpowiadających ich oczekiwaniom.

Dolcar: wypożyczalnia samochodów marki Lexus

Dolcar, jako wypożyczalnia samochodów Lexus z siedzibą w Warszawie, bardzo duży nacisk kładzie na wysoki poziom obsługi Klientów. Dokładamy wszelkich starań, żeby wynajem samochodów Lexus w Warszawie był prostym procesem, dlatego minimalizujemy wymagane formalności oraz wspieramy Klientów w procesie najmu, służąc wiedzą i doświadczeniem. W razie potrzeby jesteśmy w stanie pomóc w wyborze optymalnego modelu samochodu, dostosowanego do potrzeb Klienta.

Lexus: wynajem długoterminowy

Oferując długoterminowy wynajem samochodów marki Lexus wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy szukają alternatywy dla leasingu lub kupna auta. Nasza wypożyczalnia aut Lexus nie wymaga wpłaty początkowej. Najem długoterminowy samochodów Lexus jest ciekawym rozwiązaniem zarówno dla Klientów prywatnych, jak również Klientów firmowych, którzy chcą szybko poszerzyć dostępną flotę pojazdów. Umowa najmu samochodów Lexus w przypadku wynajmu długoterminowego może obowiązywać w okresie od 2 do 4 lat.

Lexus: wynajem krótkoterminowy

Klienci, którzy potrzebują samochodu na krótszy okres mogą zdecydować się na krótkoterminowy wynajem samochodów Lexus. Najem krótkoterminowy jest możliwy w przedziale czasowym od 1 do 30 dni, dlatego świetnie sprawdza się w przypadku osób, które podróżują służbową lub turystycznie. Krótkoterminowy wynajem aut Lexus jest także doskonałą szansą na przetestowanie konkretnego modelu samochodu. Obok najmu krótko- i długoterminowego proponujemy również najem średnioterminowy (1 – 24 miesiące).

Jakie modele marki Lexus są dostępne w ofercie Dolcar?

Zdając sobie sprawę z różnorodnych oczekiwań Klientów, w naszej ofercie dostępnych jest kilka modeli samochodów marki Lexus. Proponujemy wynajem Lexusa IS, GS oraz NX. Ponadto, Klienci mogą zdecydować się również na wynajem Lexusa XR. Tak duży wybór modeli umożliwia wypożyczenie samochodu odpowiadającego indywidualnym oczekiwaniom Klientów. Ponadto, oferta Dolcar obejmuje również wyposażenie dodatkowe, usprawniające jazdę samochodem, między innymi, zestawy nawigacji samochodowej i foteliki dla dzieci.

Jaka jest cena wynajmu samochodów Lexus w wypożyczalni Dolcar?

Koszt najmu samochodów Lexus w ramach oferty wypożyczalni jest uzależniony od czasu najmu, limitu kilometrów, modelu auta oraz wybranych usług i wyposażenia dodatkowego. Mamy świadomość tego, że kwestia ceny jest szczególnie istotnym czynnikiem w procesie decyzyjnym, dlatego stawki proponowane przez Dolcar są bardzo atrakcyjne. Jednocześnie, możliwość elastycznego doboru parametrów oferty do własnych potrzeb pozwala również na optymalne dopasowanie oferty cenowej.

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI