+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Wynajem średnioterminowy samochodów

[Głosów:7    Średnia:4.3/5]

Wynajem średnioterminowy jest połączeniem usługi „rent a car” oraz klasycznego leasingu operacyjnego zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Wynajem średnioterminowy związany jest z użytkowaniem samochodu od 3 do 12 miesięcy. Usługa średnioterminowa ze względu na dłuższą deklarację najmu jest atrakcyjniejsza cenowo niż wynajem krótkoterminowy. Procedury związane z jej rozpoczęciem są bardzo zbliżone i równie mało kłopotliwe, jak przy wynajmie poniżej 30 dni. Dzięki temu Klient w każdej chwili może wynająć, zmienić samochód bądź zrezygnować z usługi. W zakresie szczegółowej oferty prosimy o kontakt pod adresem dolcar@dolcar.eu lub telefonicznie:
+ 48 600 975 414

Oferujemy szeroki wybór samochodów osobowych , dostawczych oraz chłodni . Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne i korzystne stawki uzależnione od ilości samochodów oraz planowanego przebiegu.

Usługa obejmuje:

Ubezpieczenie OC AC NNW ASSISTANCE

Pełną likwidację szkód

Pakiet serwisowy wraz z zakupem, wymianą i przechowalnią opon

Każdy z klientów posiada własnego opiekuna

Samochód zastępczy

Znajdź auto dla siebie

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI