+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Średnioterminowy wynajem samochodów w Warszawie

Dolcar to profesjonalna wypożyczalnia aut, dbająca przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfort Klientów. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, oferujemy średnioterminowy wynajem samochodów w Warszawie, pozwalając Klientom na wybór pojazdu odpowiadającego ich wymaganiom. Dysponujemy szerokim wachlarzem samochodów różnych klas i marek.

Na czym polega średnioterminowy wynajem aut?

Usługa średnioterminowego wynajmu samochodów w naszej wypożyczalni jest przeznaczona dla osób, które potrzebują auta na okres 1 – 24 miesięcy. To bardzo elastyczne rozwiązanie, szczególnie polecane firmom, które szukają pojazdu przeznaczonego do realizacji obowiązków służbowych, ale nie chcą lub nie mogą zdecydować się na jego zakup. Korzystając z oferty Dolcar, usługę wynajmy auta bez problemu dopasujesz do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wynajem auta na 3 miesiące: dlaczego warto skorzystać z oferty Dolcar?

Oferując średnioterminowy wynajem aut w Warszawie, ogromny nacisk kładziemy na jakość i elastyczność świadczonych usług. Korzystając z wynajmu średnioterminowego za pośrednictwem Dolcar Klienci zyskują:

  • samochód zastępczy (możliwość użytkowania w czasie ewentualnej awarii)
  • opiekę konsultanta
  • koszyk ubezpieczeń
  • wsparcie serwisowe

Dodatkowo, gwarantujemy klarowne warunki wynajmu i możliwość skorzystania z wysokiej klasy wyposażenia aut.

Wynajem samochodu na 6 miesięcy: alternatywa dla Klientów firmowych

Wynajem samochodu na kilka lub kilkanaście miesięcy to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy planują rozwój firmy i rozbudowanie dostępnej floty pojazdów. Wynajem auta, na przykład na 6 miesięcy, umożliwia wykluczenie konieczności zakupu samochodu, zwłaszcza jeżeli z uwagi na firmową sytuację, korzystanie z samochodu będzie niezbędne tylko w określonym okresie.

Wynajem auta na rok: pełna obsługa i konkurencyjne ceny

Dolcar, umożliwiając bezproblemowe wypożyczenie samochodu na rok, odpowiada na oczekiwania Klientów. Kompletna obsługa pozwala na komfortowe i bezpieczne korzystanie z wynajętego auta – skrupulatnie dbamy o stan techniczny dostępnych w ofercie Dolcar samochodów, jednocześnie proponując atrakcyjne ceny najmu. Klienci mogą skorzystać z różnorodnego wyboru pojazdów dostępnych od ręki, dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, jesteśmy otwarci na możliwość negocjowania warunków zawieranych umów.

Z uwagi na oczekiwania rynku, poza wynajmem średnioterminowym, oferujemy również krótkoterminowy wynajem aut, na okres od 1 do 30 dni oraz długoterminowym wynajem aut obejmujący przedział czasowy 2 – 4 lata.

Jaki jest cennik średnioterminowego wynajmu samochodów?

Korzystając ze specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej Dolcar, możesz wybrać datę i miejsce wynajmu oraz datę i miejsce zwrotu samochodu. W odpowiedzi otrzymasz listę dostępnych pojazdów wraz z informacjami na temat ceny najmu w przypadku konkretnego limitu kilometrów. To Ty dostosowujesz optymalne parametry usługi i wybierasz wypożyczany samochód.

Przejrzystość zawieranych umów, duży wybór dostępnych pojazdów i możliwość wskazania optymalnego okresu wynajmu – Dolcar to wypożyczania samochodów na miarę Twoich potrzeb.

Oferujemy szeroki wybór samochodów osobowych , dostawczych oraz chłodni . Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne i korzystne stawki uzależnione od ilości samochodów oraz planowanego przebiegu.

Usługa obejmuje:

Ubezpieczenie <strong>OC AC NNW ASSISTANCE</strong>

Ubezpieczenie OC AC NNW ASSISTANCE

Pełną <strong>likwidację szkód</strong>

Pełną likwidację szkód

<strong>Pakiet serwisowy</strong> wraz z zakupem, wymianą i przechowalnią opon

Pakiet serwisowy wraz z zakupem, wymianą i przechowalnią opon

Każdy z klientów posiada <strong>własnego opiekuna</strong>

Każdy z klientów posiada własnego opiekuna

<strong>Samochód zastępczy</strong>

Samochód zastępczy

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI