+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to:
Facebook Instagram

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Warszawie

Dolcar specjalizuje się w świadczeniu usług wynajmu samochodów osobowych i dostawczych. Priorytetowe znaczenie mają dla nas potrzeby Klientów, dlatego dostępna flota pojazdów w naszej wypożyczalni to nowoczesne i funkcjonalne auta.

Warszawa: wynajem samochodów dostawczych w ofercie Dolcar

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Dolcar w Warszawie posiada w swojej ofercie sprawdzone modele samochodów, które umożliwiają sprawny i bezproblemowy transport. Dokładamy wszelkich starań, żeby wynajem samochodów dostawczych za pośrednictwem wypożyczalni był możliwie jak najprostszy, dlatego rezerwacji pojazdu można dokonać online, podając datę i miejsce wynajmu oraz datę i miejsce zwrotu. Wynajem aut dostawczych online pomoże Ci zaoszczędzić czas i dostosować parametry usługi do indywidualnych potrzeb.

Dodatkowo, korzystając z usługi wynajmu samochodu dostawczego, Klienci mogą zdecydować się na opcję „door to door” – nasza wypożyczalnia aut dostawczych zadba o to, żeby wypożyczane auto zostało podstawione do wskazanego przez Klienta punktu na terenie Warszawy. Dzięki temu, wynajem auta dostawczego jest nie tylko prosty – usługa „drzwi w drzwi” gwarantuje Ci przede wszystkim dużą oszczędność czasu.

Wynajem busa dostawczego: wybierz jakość

Planując wynajem dostawczaka, warto skorzystać z floty pojazdów dostępnej w Dolcar – proponujemy wypożyczenie samochodu dostawczego w ramach trzech rodzajów ofert: wynajmu długoterminowego samochodów dostawczych oraz najmu krótko- i średnioterminowego. Długoterminowy wynajem busów dostawczych obejmuje okres 2 – 4 lat, najem krótkoterminowy to przedział czasowy 1 – 30 dni, natomiast średnioterminowy wynajem auta dostawczego oznacza możliwość korzystania z pojazdu przez 1 – 24 miesiące. Tak duża rozpiętość czasowa umożliwia Klientom zdecydowanie się na opcję odpowiadającą ich oczekiwaniom.

Wynajem samochodów dostawczych do 3.5 tony: dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla naszych Klientów jest szybki i bezproblemowy wynajem busa transportowego w Warszawie. W związku z tym, wynajęcie samochodu dostawczego w wypożyczalni Dolcar gwarantuje Ci:

  • zredukowanie formalności do niezbędnego minimum
  • pomoc profesjonalnych opiekunów
  • szeroki wybór wyposażenia dodatkowego
  • klarowną i zrozumiałą umowę najmu
  • atrakcyjne warunki finansowe

Dolcar to wypożyczalnia busów dostawczych dbająca o zadowolenie Klientów, dlatego flota pojazdów dostępnych w ramach naszych usług obejmuje wygodne i praktyczne auta znanych marek, takich jak Toyota i Fiat. Oferta Dolcar obejmuje również możliwość korzystania z samochodów zastępczych na czas awarii, co eliminuje ewentualne problematyczne przestoje związane z brakiem niezbędnego auta.

Nasza oferta wynajmu samochodów dostawczych do 3.5 tony w Warszawie skierowana jest nie tylko do Klientów prywatnych, ale również do firm. Wypożyczenie auta dostawczego umożliwia szybkie wzbogacenie firmowej floty w warunkach zapotrzebowania rynkowego na Twoje usługi. W praktyce, wynajem samochodów transportowych pozwoli Ci wykluczyć konieczność kupienia odpowiedniego pojazdu, zwłaszcza jeśli nie chcesz lub nie możesz spożytkować na ten cel kapitału, którym dysponujesz. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Dolcar pomoże Ci wybrać auto na miarę Twoich potrzeb – wynajem samochodów transportowych będzie dla Twojej firmy szansą na rozszerzenie oferty usług.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu dostawczego?

Mamy świadomość tego, jak ważny dla naszych Klientów jest cennik krótko-, średnio- i długoterminowego wynajmu samochodów dostawczych, dlatego dokładany wszelkich starań, żeby nasza wypożyczalnia samochodów transportowych proponowała możliwie jak najbardziej konkurencyjne warunki finansowe, ułatwiając tani wynajem aut dostawczych w Warszawie. Chcąc uzyskać informację dotyczącą tego, ile kosztuje wynajem busa dostawczego, wystarczy uzupełnić formularz dostępny na stronie internetowej wypożyczalni i podać wymagane informacje. W odpowiedzi Klient uzyska dane dotyczące ceny najmu w ramach konkretnej oferty. Koszt usługi jest ściśle uzależniony, między innymi, od limitu kilometrów, okresu najmu, wyboru wyposażenia uzupełniającego oraz korzystania z ewentualnych usług dodatkowych.

Dolcar, jako wypożyczalnia samochodów dostawczych w Warszawie, która tanio proponuje możliwość najmu pojazdów, to doskonała alternatywa dla osób szukających wysokiej jakości usług i dostępu do nowoczesnych pojazdów. Chcąc wyjść naprzeciwko potrzebom Klientów, poza samochodami dostawczymi i osobowymi, nasza wypożyczalnia busów osobowych proponuje  wynajem użytecznych i bezpiecznych aut, potrzebnych do zorganizowania sprawnego transportu. Jako wypożyczalnia vanów jesteśmy w stanie udostępnić również minivany marki Mercedes oraz Opel.

Zróżnicowana flota pojazdów, minimum formalności, jasna umowa i atrakcyjne warunki cenowe – oferta Dolcar to propozycja dla wymagających Klientów.

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI