+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to: English
Facebook Instagram

Wypożyczalnia samochodów segmentu A – wybierz profesjonalizm

 • Wszystkie
 • Skrzynia automatyczna
 • Kombi
 • SUV
 • Dostawcze
 • Sportowe
 • Mini Van

Możliwość sprawnego wypożyczenia samochodu to doskonała alternatywa dla osób, które często podróżują lub chwilowo nie mają możliwości korzystania z auta, które na co dzień zazwyczaj intensywnie użytkują. Funkcjonująca w Warszawie profesjonalna wypożyczalnia aut Dolcar oferuje bardzo szeroki wachlarz nowoczesnych, doskonale przygotowanych do jazdy samochodów, starając się wychodzić naprzeciw potrzebom Klientów – mamy świadomość, że wynajmujący auto często preferują konkretne modele i mają odmienne oczekiwania, dlatego flota dostępnych do wypożyczenia pojazdów cechuje się dużym zróżnicowaniem. Obok samochód segmentu B, C, D, E i F proponujemy również możliwość wynajmu pojazdu segmentu A, w związku z czym, każdy Klient może zdecydować się na auto odpowiadające jego indywidualnym wymaganiom.

Dla kogo samochody klasy A będą najlepszym wyborem?

Samochody segmentu A wyróżniają się przede wszystkim niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu są doskonałymi samochodami miejskimi. Klasa A umożliwia sprawne poruszanie się po bardzo zatłoczonych i ciasnych ulicach oraz łatwiejsze znalezienie miejsca parkingowego, o które w dużych miastach, z uwagi na powszechną dostępność samochodów, coraz trudniej. Wynajem auta klasy A jest strzałem w dziesiątkę w przypadku osób, które przyjeżdżają do konkretnego miasta, na przykład w celach biznesowych i chcą uniezależnić się od komunikacji miejskiej, wypożyczając wygodny pojazd do indywidualnego użytku.

Autosegment A spełni również oczekiwania Klientów jeżdżących głównie po mieście i szukających komfortowego samochodu na dojazdy do pracy. Samochód klasy A może stać się doskonałą alternatywą w sytuacji, w której własnościowe auto Klienta jest w naprawie lub oczekuje się na jego zakup. Warto zaznaczyć, że samochody klasy A użytkowane w czasie jazdy miejskiej bardzo często cechuje ekonomiczna eksploatacja, co dla wielu osób, zwłaszcza intensywnie korzystających z samochodu, ma często kolosalne znaczenie. Auta z segmentu A stanowią znakomity kompromis pomiędzy ceną użytkowania, a miejską funkcjonalnością.

Samochody klasy A to bardzo dobry wybór dla osób, które na co dzień prowadzą niezwykle aktywny tryb życia i chcą być możliwie jak najbardziej mobilne. Niewielkie auto pozostające do ich dyspozycji pozwoli na szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce, bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej. Wynajem taniego auta klasy A jest szczególnie opłacalny w przypadku osób, które często jeżdżą po mieście, na przykład załatwiając sprawy zawodowe i szukają ekonomicznych, przyjaznych dla portfela rozwiązań.

Ponadto, najem niewielkiego samochodu z grupy A to również doskonała alternatywa dla osób przyjeżdżających do Warszawy przede wszystkim w celach turystycznych. Warszawa to piękne miasto, które ma wiele do zaoferowania turystom – Stare Miasto, szeroka oferta kulturalna, czyli muzea, teatry i koncerty, historyczne zabytki, dużo ciekawych restauracji – to wszystko czeka na odwiedzających stolicę Polski. Małe rozmiary auta klasy A to idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na szybkim i bezproblemowym zwiedzaniu warszawskich atrakcji. Wycieczka po Warszawie może być naprawdę fascynującą podróżą, a dzięki sprawnemu samochodowi stanie się jeszcze bardziej komfortowa.

Jakie auta segmentu A są dostępne w ofercie Dolcar?

Samochody z segmentu A, z uwagi na swoją charakterystyczną budowę, cieszą się bardzo dużą popularnością wśród osób, które poruszają się głównie po mieście. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że współcześnie wielu Klientów ceni sobie przede wszystkim kompaktowe auta, dzięki którym codzienne użytkowanie pojazdu w dużych aglomeracjach, cechujących się niewielką ilością wolnej przestrzeni, jest o wiele łatwiejsze. W związku z tym, zadbaliśmy o to, żeby flota Dolcar obejmowała również nowoczesny i funkcjonalny samochód segmentu A, jakim jest Toyota Aygo. Użytkowanie tego auta segmentu A to prawdziwy komfort, między innymi, z uwagi na obecność automatycznej skrzyni biegów. Co więcej, Toyota Aygo dostępna w ofercie Dolcar jest wyposażona w silnik 1.0.

Samochód cechuje niewielkie spalanie, co czyni go bardzo ekonomiczną alternatywą dla Klientów często korzystających z auta. Możliwość włączenia klimatyzacji to kolejny powód, dla którego ten model pojazdu może okazać się najlepszym rozwiązaniem w przypadku osób szukających sprawnego auta klasy A. Dodatkowo, Toyotę Aygo wyróżnia charakterystyczny i bardzo estetyczny design, dzięki któremu samochód doskonale wtapia się w miejski krajobraz. Estetyczny wygląd samochodu zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów, zwłaszcza, że idzie w parze z dogodnym wyposażeniem, zapewniającym komfortową jazdę.

Samochody klasy A: ceny wynajmu

Mamy świadomość tego, jak ważna jest dostępność nowoczesnych i przygotowanych do jazdy aut w ofercie opłacalnego najmu, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby propozycja usług wypożyczalni Dolcar była skrojona na miarę potrzeb naszych Klientów i atrakcyjna pod względem cenowym. Wynajmując auta segmentu A dla wielu osób priorytetowe znaczenie mają koszty najmu. Korzystając z usług naszej wypożyczalni zyskujesz pewność przejrzystych warunków cenowych. Koszt wynajmu samochodu jest uzależniony od:

 • okresu najmu
 • korzystania z usług dodatkowych Dolcar
 • wyboru wyposażenia dodatkowego
 • limitu kilometrów

Ogromny nacisk kładziemy na to, żeby naszym Klientom zaproponować najlepsze i najtańsze auta z segmentu A. Chcesz sprawdzić cenę usługi? Wystarczy, że za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej wybierzesz datę i miejsce najmu oraz datę i miejsce zwrotu pojazdu, a w odpowiedzi otrzymasz listę dostępnych samochodów z różnych segmentów, wraz ze szczegółową ofertą cenową. Każdy samochód dostępny jest w czterech wariantach limitu kilometrów: 600, 1200, 1800 oraz 2400 kilometrów. Klienci mają możliwość wybrania opcji, która odpowiada ich indywidualnym potrzebom i dostosowania optymalnej w ich przypadku oferty cenowej. Usługi Dolcar są bardzo elastyczne i zaprojektowane z myślą o oczekiwaniach osób wypożyczających samochody – staramy się, żeby Klienci mogli możliwie jak najlepiej dopasować warunki najmu do własnych oczekiwań.

Samochody osobowe klasy A – dlaczego warto skorzystać z oferty wypożyczalni Dolcar?

Pojazdy segmentu A z uwagi na swoją miejską uniwersalność mają wielu miłośników. Oferta wypożyczalni Dolcar to pewność wysokiej jakości obsługi oraz szerokiego wyboru wyposażenia dodatkowego. Nasi Klienci mają szansę na wynajęcie samochodu razem z podkładką lub fotelikiem dla dziecka, zestawem nawigacji samochodowej, pakietem MYJNIA lub obsługą kierowcy. Samochody mogą zostać podstawione na warszawskie lotnisko Chopina lub na port lotniczy Warszawa – Modlin, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących, które chcą na miejscu wynająć wygodny i przystosowany do jazdy samochód.

Wszystkie samochody oferowane przez wypożyczalnię Dolcar są doskonale utrzymane – chcemy, żeby korzystanie z naszej floty samochodowej było dla Klientów możliwie jak najbardziej komfortowym doświadczeniem. Auta są podstawiane przez solidnych pracowników, dbających o punktualność. Z racji wieloletniego doświadczenia w branży wynajmu samochodów, jesteśmy w stanie doradzić, jakie samochody będą najbardziej odpowiadały potrzebom konkretnych Klientów, wskazując odpowiednie modele. Dodatkowo, wynajmując auta miejskie klasy A z oferty Dolcar Klienci mogą skorzystać z usługi „door to door”. Nasi pracownicy są w stanie podstawić auto pod dowolny adres na terenie Warszawy wskazany przez Klienta. Wynajmujący nie musi dojeżdżać do biura wypożyczalni, co pozwala mu zaoszczędzić czas. Dostarczane auto jest natomiast w pełni gotowe do jazdy.

Co więcej, wypożyczając pojazd segmentu A za pośrednictwem Dolcar, Klient zyskuje gwarancję maksymalnego zminimalizowania niezbędnych formalności, dzięki czemu proces wynajmu pojazdu jest prosty, szybki i całkowicie przejrzysty. W trosce o oczekiwania naszych Klientów, korzystając z oferty Dolcar, można zdecydować się na jedną z opcji terminowego najmu samochodów: najem krótkoterminowy, średnioterminowy oraz długoterminowy. Najem krótkoterminowy to doskonała opcja dla osób, które potrzebują samochodu w konkretnym przedziale czasowym – taki najem może trwać od 1 do 30 dni i jest bardzo dobrą alternatywą dla Klientów, których auta uległy awarii i są akurat w naprawie lub podróżujących, chcących mieć do dyspozycji na wyłączność sprawny samochód.

Najem średnioterminowy to najem obowiązujący w okresie 1 – 24 miesięcy i jest ciekawym rozwiązaniem dla firm, które planują poszerzenie wielkość floty samochodów, jaką dysponują, ale jednocześnie z różnych powodów nie biorą pod uwagę zakupu kolejnego pojazdu. Najem średnioterminowy w ofercie Dolcar to gwarancja samochodu zastępczego na czas awarii oraz pomoc serwisowa. Każdy Klient znajduje się pod opieką dedykowanego konsultanta, który służy mu konieczną pomocą. Najem długoterminowy w ofercie Dolcar trwa natomiast od 2 do 4 lat i obejmuje zakup oraz profesjonalne przygotowanie samochodu, który wybiera Klienta. Ponadto, oferta najmu długoterminowego nie wymaga wpłaty początkowej, a płatność jest realizowana w miesięcznych ratach.

Najem długoterminowy jest interesującą alternatywą dla tradycyjnego rozwiązania, które stanowi zakup samochodu. Wynajem to nie tylko szansa na ograniczenie formalności, ale również możliwość częstszej zmiany samochodu. Po zakończeniu okresu najmu Klient może zdecydować się na wynajęcie kolejnego samochodu – tą usługę cechuję więc bardzo duża elastyczność, co współcześnie, kiedy samochody mają ogromne znaczenie nie tylko z uwagi na komfortową jazdę, ale również prestiż użytkowania, jest bardzo istotne. Niekwestionowaną zaletą najmu długoterminowego w przypadku Klientów firmowych jest możliwość precyzyjnego oszacowania kosztów zarządzania flotą samochodową, co dla firmowego budżetu stanowi szczególnie ważne udogodnienie.

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na wysoki poziom obsługi Klientów i dostępność zróżnicowanej floty pojazdów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że poza samochodami klasy A, nasi Klienci mają również inne preferencje i potrzeby, dlatego flota Dolcar składa się z pojazdów osobowych różnych klas, co umożliwia wybór optymalnego modelu. Dodatkowo, w naszej ofercie proponowane są również samochody sportowe, dostawcze, minivany oraz nowoczesna łódź motorowa, która może uprzyjemnić wakacyjny wyjazd.

Troszcząc się o elastyczność oferty Dolcar, dbamy o to, żeby nasze usługi odpowiadały oczekiwaniom Klientów. W związku z tym, specjalizujemy się również w wynajmie samochodu zastępczego z OC sprawcy. Taki sposób wynajmu auta eliminuje problemy transportowe, które są związane ze zniszczeniem własnościowego pojazdu – samochód z OC sprawcy zapewnia dalszą mobilność. Korzystając z usługi wynajmu pojazdu z OC sprawcy Klienci zyskują jasne, klarowne warunki współpracy, minimum formalności oraz możliwość korzystania z szerokiego wachlarza nowoczesnych samochodów.

Dolcar to nowoczesna wypożyczalnia samochodów proponująca elastyczne warunki najmu oraz możliwość wypożyczenia wybranego samochodu za pośrednictwem Internetu. Chcemy zagwarantować bezproblemowy dostęp do nowoczesnej i doskonale utrzymanej floty pojazdów, jednocześnie świadcząc elastyczne usługi, dostosowujące się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów – jesteśmy otwarci na Twoje sugestie oraz preferencje. Zróżnicowana flota gotowych do użytku pojazdów i możliwość skorzystania z dodatkowych usług oraz potrzebnego wyposażenia to niekwestionowane zalety oferty Dolcar. Bardzo chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego pojazdu i odpowiemy na wszelkie pytania naszych Klientów, zapewniając wysoki poziom obsługi. Zapraszamy do skorzystania z usług wypożyczalni – sportowe i luksusowe, nowoczesne samochody osobowe, dostawcze,  są w zasięgu Twojej ręki.

© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI