+48 600 975 414 | +48 600 834 505
dolcar@dolcar.eu
Change language to:
Facebook Instagram

Wynajem
Citroen Berlingo

W 1996 roku Citroën zrewolucjonizował rynek, wprowadzając do sprzedaży Berlingo – pierwszy model z segmentu kombivanów. Citroëna Berlingo, który zyskał na nowoczesności, zachowując wszystkie zalety dotychczasowych wersji. Design, a także modułowy, funkcjonalny charakter Nowego Citroëna Berlingo osiągnęły śmiały, bardziej innowacyjny wymiar. Nowy Citroën Berlingo to przestronny i komfortowy samochód, który możesz personalizować zgodnie z potrzebami. Wyróżnia się na tle konkurencji dzięki wielu atutom: rekordowej przestrzeni w kabinie, wyjątkowej modułowości, którą zapewniają trzy indywidualne, składane fotele w drugim rzędzie, liczne schowki. Auto dostępne w grupie T.

 • Skrzynia automatyczna
  manual
 • Paliwo
  diesel
 • Liczba drzwi
  3
 • Ilość osób
  3
 • Klimatyzacja
  klimatyzacja
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/dolcar/public_html/dolcar.auto.pl/wp-content/themes/dolcar/single-samochod.php on line 139
© 2019 Dolcar Sp. z o.o. Sp.k Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podaj numer telefonu, oddzwonimy!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

CALL

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI