123
Wypożyczalnia samochodów osobowych Wrocław

Wypożyczalnia samochodów osobowych Dolcar rent a car!


Dysponując‡ dużą flotą… nowych samochodów, oferujemy Państwu m.in. profesjonalne doradztwo, szeroki wybór popularnych samochodów osobowych oraz konkurencyjne ceny i warunki. Nasze auta są… rozwią…zaniem na podróże biznesowe, wycieczki jak i długoterminowy wynajem. Nasze doś›wiadczenie i indywidualne podejś›cie do każdego wynajmu pozwala nam na zagwarantowanie najwyższej jakości wykonania usł‚ug. Zachęcamy do zapoznania się™ z naszą ofertą… wynajmu samochodów we Wrocławiu na bardzo korzystnych warunkach współ‚pracy.

Kim jesteś›my

Firma Dolcar Rent a Car działa na rynku od 2012 roku od tego momentu prężnie się™ rozwija .W chwili obecnej nasz flota skł‚ada się™ z 150 samochodów osobowych i dostawczych dostępnych na rynku różnych klas . Bez wzglę™du na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, dzię™ki któremu z łatwoś›cią… bę™dziesz poruszać się™ po miejskich uliczkach, czy komfortowego, idealnego na dłuższe trasy bądź auta dostawczego, u nas znajdziesz to, czego szukasz.
Wynajem aut dostawczych Wrocław

Wynajem aut dostawczych


Niezawodność, bezpieczeństwo, komfort prowadzenia i pojemność to główne atuty proponowanych przez nas samochodów dostawczych na wynajem we Wrocławu i okolicach. Nasze samochody dostawcze pozwolą Tobie na przewóz rożnego rodzaju towaru. Samochody, które oferujemy naszym klientom sprawdzają się m.in. w przeprowadzkach lub transportach towaru. Charakteryzujemy się konkurencyjną ofertą aut dostawczych we wrocławiu oraz okolicach. Skontatuj się z nami, a przedstawimy Tobie najkorzystniejszą ofertę na auto dostawcze w Wrocławiu.

Wyś›lij zapytanie

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz odpowiedzi na pytania związane z wynajmem samochodu lub masz jakieś› wątpliwości, to prosimy o bezpoś›redni kontakt telefoniczny lub o wiadomość‡ za pomocą… formularza kontaktowego. Nasz doradca natychmiast odpowie na wszystkie pytania i wą…tpliwości w zakresie wynajmu aut w naszej firmie. Jesteś›my do Pań„stwa dyspozycji od godziny 9:00 do 17:00.
Wynajem samochodów luksusowych Wrocław

Wynajem samochodów luksusowych


Wynajem samochodu klasy luksusowej najczęściej jest związane z planowaniem pobytu ważnego klienta biznesowego, sesji zdjęciowej lub po prostu z chęcią sprawdzenia się za kierownicą takiego auta. Zapewniamy możliwość wynajęcia nowych luksusowych samochodów na różne okazję. Auta z klasy luksusowej składają się z takich marek jak Porsche, BMW, Mercedes czy Audi. W przypadku zainteresowania zalecamy zapoznać się z ofertą samochodów luksusowych lub skontaktować się bezpośrednio z naszym przedstawicielem. Auta oferujemy w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym.

Facebook
Sprawdź nasz profil!