Wypożyczalnia samochodów Warszawa Modlin

LOTNISKO MODLIN

Wynajmij samochód po przylocie do Warszawy korzystając z oferty Dolcar. Chcąc spełniać wszelkie wymogi naszych Klientów nieustannie zwiększamy nasza flotę - posiadamy pojazdy ekonomiczne po luksusowe limuzyny a dla wymagających samochody z kierowcą. Aby zapewnić państwu najwyższej klasy wygodę i profesjonalizm wykonanej usługi, gwarantujemy punktualne podstawienie i odstawienie wypożyczonego samochodu z lotniska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko i wyłącznie nowe i zadbane samochody, po bardzo atrakcyjnych cenach. Ze względu na to że dbamy o Twój czas, wynajem i podstawienie samochodu trwa zaledwie kilka minut.

 

Zróżnicowana flota dopasowana do Twoich potrzeb


W branży najmu samochodów działamy już od 2012 roku, cały czas uzupełniając flotę i wzbogacając ją o najnowsze modele. W stałej ofercie posiadamy bardzo duży wybór aut różnych klas, co pozwoli Ci dobrać model idealnie dopasowany do aktualnych potrzeb. Wszystkie pojazdy są nowe i utrzymane w doskonałym stanie, a wiele z nich posiada bogate wyposażenie w standardzie (klimatyzacja, elektryczne szyby i lusterka, podgrzewane fotele, komputery pokładowe itp.).


Klienci, którzy poszukują ekonomicznego i zwrotnego pojazdu nie tylko do przejazdu z lotniska Warszawa-Modlin do hotelu, biura czy na spotkanie biznesowe, ale także do jazdy po zakorkowanych ulicach, mogą wybierać spośród bogatej palety modeli klasy A i B. Kompromisem pomiędzy oszczędnymi silnikami, a wygodą podróżowania są auta segmentu C. Przywozisz duże bagaże lub podróżujesz w większej grupie i zależy Ci na wyższym komforcie jazdy? W naszej flocie znajdziesz najnowsze modele klasy D. Dla Klientów biznesowych doskonale sprawdzą się duże i bogato wyposażone samochody klasy wyższej-średniej (segment E) .

 

Ekskluzywne limuzyny z kierowcą

 

Specjalnie dla najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy ekskluzywne modele klasy F. Są to luksusowe limuzyny z mocnymi silnikami, najnowszymi technologiami oraz przestronnymi wnętrzami zaprojektowanymi tak, aby zapewnić najwyższy komfort jazdy.

 

Mercedes klasy S, Lexus LS, a może Audi A6 lub efektowne Porsche Cayenne Turbo wraz z obsługą kierowcy? Z Dolcar kluczowych firmowych kontrahentów czy zagranicznych gości (odwiedzających oddział firmy) możesz powitać niczym prawdziwych VIP-ów.

 

Profesjonalna obsługa Klienta

 

Auta dostarczamy i odbieramy z portu lotniczego Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki, trasa Warszawa-Gdańsk) bez dodatkowych opłat. Zamówienia przyjmujemy w naszym biurze oraz za pomocą formularza na firmowej stronie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, punktualność i przyjazną obsługę.

Facebook
Sprawdź nasz profil!