Wypożyczalnia samochodów - Lotnisko Chopina Warszawa

LOTNISKO CHOPINA

Dolcar wita Państwa na Lotnisku Chopina.

Wynajmij samochód po przylocie do Warszawy korzystając z oferty Dolcar. Chcąc spełniać wszelkie wymogi naszych Klientów nieustannie zwiększamy nasza flotę - posiadamy pojazdy ekonomiczne po luksusowe limuzyny a dla wymagających samochody z kierowcą. Aby zapewnić państwu najwyższej klasy wygodę i profesjonalizm wykonanej usługi, gwarantujemy punktualne podstawienie i odstawienie wypożyczonego samochodu z lotniska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko i wyłącznie nowe i zadbane samochody, po bardzo atrakcyjnych cenach. Ze względu na to że dbamy o Twój czas, wynajem i podstawienie samochodu trwa zaledwie kilka minut.


Jeżeli zależy Tobie na profesjonalnej obsłudze i punkualności, skorzystaj już dzisiaj z naszych usług. Jest to najwygodniejszy sposób aby zaraz po przylocie na Warszawskie Lotnisko Chopina, wsiąść w wynajęty samochód i dotrzeć do hotelu lub na spotkanie biznesowe.


Wynajem samochodu w Dolcar wraz z umówieniem podstawienia go na Lotnisko może odbyć się za pomocą naszego formularza rezerwacji na stronie internetowej lub bezpośrednio w naszym biurze znajdującym się na Al.Krakowskiej 179, 02-180 Warszawa znajdujące się ok. 4km od Lotniska.

 

 

Nasza wypożyczalnia oferuje Państwu podstawienie i odbiór auta na Lotnisko Chopina bez dodatkowych kosztów !

Facebook
Sprawdź nasz profil!