O nas

Firma Dolcar Rent a Car działa na rynku od 2012 roku od tego momentu prężnie się rozwija .W chwili obecnej nasz flota składa się z 150 samochodów osobowych i dostawczych dostępnych na rynku różnych klas . Bez względu na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, dzięki któremu z łatwością będziesz poruszać się po miejskich uliczkach, czy komfortowego, idealnego na dłuższe trasy bądź auta dostawczego, u nas znajdziesz to, czego szukasz.

 

Ponad to masz okazję nie tylko korzystać z komfortowych pojazdów. Jeśli tylko chcesz możesz zamówić auto wprost pod drzwi biura na parking hotelowy, lotnisko lub w jakiekolwiek wskazane przez Ciebie miejsce. Nasze pojazdy podstawimy zawsze tam, gdzie tego potrzebujesz.

 

Nasza oferta skierowana jest do firm i osób fizycznych oczekujących obsługi na najwyższym poziomie , które w szybki i profesjonalny sposób chcą pozyskać pojazd. Wszystkie wynajmowane pojazdy objęte są gwarancją producenta oraz pełnym ubezpieczeniem OC , AC , NNW, ASSISTANCE VIP . Nasza wypożyczalnia zapewnia auta zastępcze w przypadku awarii , kolizji lub innych zdarzeń losowych .

 

Informacje dotyczące przetwarzania danych zawartych w Polityce przetwarzania danych osobowych .

Facebook
Sprawdź nasz profil!