Relokacja pojazdu

Relokacja pojazdu

Usługa ta polega na przewożeniu samochodu z miejsca postoju czy pobytu do miejsca wskazanego przez klienta. W wielu przypadkach, zdarza się iż zostawiamy samochód w danym miejscu nie mając później możliwości bądz też czasu na jego odbiór. Stąd też nasza inicjatywa w tym kierunku, którą wykonamy za Państwa. Skorzystać z niej może każdy lecz nie ukrywamy, że naszym docelowym klientem są firmy, które posiadają duża flote samochodów poruszających się po obszarze całego kraju.

Przewóz osób

Przewóz osób

Dolcar zajmuję się również przewozem osób. Oferujemy przewóz w każde wyznaczone przez Państwa miejsce na terenie całego kraju. Przewóz odbywa się w bardzo komfortowych i wygodnych warunkach od jednej do dziewięciu osób. Usługa obejmuje przewóz samochodami osobowymi oraz busami ( kierowca + 8 osób ). Często tego typu usługa jest wykorzystywana w ramach obsługi imprez, wycieczek, wyjazdów firmowych oraz konferencji.

Transport towarów

Transport towarów

Mimo większej części świadczonych usług przez naszą firmę, która skierowana jest głównie do osób prywatynych, to posiadamy usługi, które są skierowane głównie dla firm i przedsiębiorców. Jedną z tego typu usług jest "Transport towarów", która zapewnia szybkie i bezpieczne dostarczenie wszelkiego rodzaju towaru na wskazane miejsce przez klienta na terenie całego kraju. Usługa jest wykonywana najczęscięj samochodami z Grupy T, ze względu na ich pojemność względem towaru.

Auto z OC sprawcy

Auto z OC sprawcy

Każdy kierowca ma świadomość że codziennie na drodze zdarzają się stłuczki i wypadki. Niejednokrotnie bywa tak, że to nie my jesteśmy winni w przypadku stłuczki czy wypadku. W przypadku kiedy szkoda nie powstała z Naszej winy, likwidowana będzie z OC sprawcy. W tym wypadku policja powinna spisać oświadczenie na miejscu zdarzenia, które to będzie kluczowym dokumentem na uzyskanie samochodu zastępczego. W przypadku gdy do wykonywania codziennych obowiązków, potrzebnę jest nam samochód zastępczy, Dolcar oferuje sfinalizowanie kosztów wynajmu takiego samochodu z ubezpieczalnią i podstawi je w wybrane miejsce przez klienta.

Facebook
Sprawdź nasz profil!